Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Bosphorus Palace Hotel  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Bosphorus Palace Hotel
%80 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 445,00 ₺

Bosphorus Palace Hotel, neo Osmanlı döneminde yapılan Debreli İsmail Paşa yalısının 1996 yılında aslına uygun yenilenerek turizm sektörüne kazandırılmasıyla hizmete açılmıştır. İçindeki her detayda yapıldığı dönemin izlerini taşıyan 16 odasıyla, misafirlerine ayrıcaklı bir konaklama sunmaktadır. Otelde, modern çağın tüm gereksinimlerini titizlikle ve tarihi dokudan koparmadan yerleştirilmiştir. Eskiden kayıkhane olarak kullanılan bölümde hizmet veren Tarihi Kayıkhane Restaurant, konuklara boğaza nazır romantik ve eşsiz akşam yemekleri servis etmektedir. 7/24 oda servisi ve resepsiyon hizmeti bulunan Bosphorus Palaca Hotel, Beylerbeyi'nde yer almaktadır. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

5 yıldızlı  3.0

Kamil N
Boğaz manzarası tek kelime ile harika, burası gerçekten çok güzel bir yer. Otel sahibinden çalışanına kadar herkes profesyonel bir şekilde müşterisine hizmet sunuyor. Bizimle her konuda ilgilenen Sadık Polat Bey’e sonsuz teşekkürler. Özellikle manzara çok güzeldi, görmeye değer bir güzellik var burada. Beş yıldızlı bir tesis , zaten fiyat aralığı da ona göre. Biraz pahalı şimdiden söyleyeyim.
Kamil N27/06/2016 02:04:35

Burası içiyle dışıyla bir şah eser.  5.0

Erdem H Sönmez
Burada kalmak bence harbi ayrıcalıktır.Yalı denizin üstünde bu nasıl bir manzaradır ve tarihtir.Girdiğiniz andan itibaren tek aldığınız koku Osmanlının geçmiş tarihi.Dedelerimizin kokusu geliyor.Yer olarak zaten anlatmama gerek yok.Burası içiyle dışıyla bir şah eser.
Erdem H Sönmez25/03/2016 13:40:33