Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Bozcaada Adonis Pansiyon  Otel Puanı : 4 1 kişi yorum yapmış.

Bozcaada Adonis Pansiyon
%80 1 misafir değerlendirdiFiyatı : 0,00 ₺

Yaklaşık beş yıldır hizmet veren Bozcaada Adonis Pansiyon adanın Türk mahallesinin sakin ve huzur dolu sokaklarından birinde karşımıza çıkıyor. Mitolojik hikayelerin kahramanı olan adanın bu gizemine uygun olarak bir isme sahip olan pansiyon sizlere farklı ve unutulmaz bir tatil deneyimi yaşatmak için tüm yıl boyunca kapılarını açık tutuyor. 
Ada mimarisine özgü iç avluya sahip bir yapı olan Bozcaada Adonis Pansiyon çoğu ada tesisi gibi oda ve kahvaltı şeklinde hizmet veriyor. Muhteşem manzaralı bahçe ve terasında zengin bir açık büfe kahvaltı servise ile güne merhaba diyeceğiniz pansiyon uygun konaklama fiyatı ile de göz dolduruyor. Konforlu ve kalabalık gruplar için de ideal genişliğe sahip odaları dışında keyifli vakit geçirecek birçok alanı olan tesiste ücretsiz internet bağlantısı gibi modern olanaklardan da mahrum kalmayacaksınız. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Şirin bir pansiyon.  4.0

Emre Yokuş
Türk mahallesinin içinde sımsıcak bir otel, arkadaşım ile gittiğimiz otel eski bir ada eviydi. Otel çalışanları bizi sevecenlikle karşıladı. Hiçbir şeyi dert etmiyorlar, her konuda yardımcımız oldular. Odalar genellikle kullanışlı eşyalar ile döşenmişti. Zaten odaya da yatmadan yatmaya girdik. Ada muhteşem bir yer, her noktası çok güzeldi. Denizini övmekle bitiremem her halde. Sokaklar daracık, insan kendi farklı bir ülkede hissediyor. Mimarinin tümü korunmuş sayılır. Sabahları pansiyonun kahvaltısı çok doyurucuydu. Akşam yemeklerinde genellikle limana bakan restoranlarda takıldık. Meyhaneler görülmeye değer. Tüm dünya değerlerini kaybederken ada tüm değerlere sahip çıkılıyor. Bizi evimizde hissettirdiği için işletmeci abiye çok teşekkür ederim.
Emre Yokuş17/01/2016 22:05:25