Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Bozcaada Pansiyon  Otel Puanı : 5 1 kişi yorum yapmış.

Bozcaada Pansiyon
%100 1 misafir değerlendirdiFiyatı : 0,00 ₺

Bir aile işletmesi olan dolayısı ile gerçek anlamda bir misafirlik deneyimi garantisi sunan Bozcada Pansiyon ada limanından yürüyerek birkaç dakikalık uzaklıkta yer alıyor. Klasik bir mimariye sahip olan binası ile daha ilk görüşte kendine aşık eden pansiyonun iç dekorasyonu da ev samimiyeti ve konforunu aratmayacak şekilde hazırlanmıştır. 
İki katlı bir binada hizmet veren Bozcaada Pansiyon bünyesinde yalnızca 4 konaklama birimi bulunduğu için erken rezervasyon yaptırmak hem indirim fırsatları için hem yer garantili bir tatil için yerinde bir tercih olacaktır. Üç odası 2 kişi ve kalan bir odası da 3 kişi olmak üzere 9 kişi ağırlama kapasiteli tesis özellikle kalabalık aileler ve arkadaş grupları için ideal bir adres. Bu sayede adadaki evinizde kaldığınız hissini yaşayacağınız otelde taze ve doğal gıdalardan oluşan zengin bir kahvaltı verildiğini de ekleyelim. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Evimizin sıcaklığında bir tatil  5.0

Yasemin K.
İşlerden uzaklaşmak için aynı şirkette çalışan dokuz arkadaş olarak gittiğimiz otelde mükemmel bir tatil geçirdik. Otelde bulunan dört odada bize tahsis edilmişti. Tam bir ev ortamı oluştu. Odalar ve otel geneli tertemizdi. Kullanılan dekorlar bambaşka bir hava katmış otele. Sabahları hep birlikte harika bir kahvaltı yapıyorduk. Bu kadar çeşit reçelin olduğunu duysam inanmazdım. Kahvaltıdan sonra denize gitmek beş dakikanızı alacak. Adada denize girmek gerçekten ayrıcalıklı hissettiriyor. Akşamları adada bulunan diğer mekanlarda takıldı. Tabii ki doğru mekanlara yönlendiren otel sahibimiz olmasaydı işler biraz zor olurdu. Biz çok memnun kaldık herkese tavsiye ederiz.
Yasemin K.17/01/2016 22:42:42