Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Bozcaada Rengigül Pansiyon  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Bozcaada Rengigül Pansiyon
%90 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 0,00 ₺

Bin sekiz yüzlü yıllarında ortasında inşaa edilen tarihi bir Rum konağının aslına uygun olarak restore edilmesi ile turizme kazandırılan Bozcaada Rengigül Pansiyon önce gözlere sonra damaklara şenlik ettiren zengin bir kahvaltı ile oda konsepti şeklinde hizmet veriyor. Etkileyici bir geçmişi olan pansiyonun her köşesinde bu nostaljik unsurları görebileceğiniz gibi modern konaklama adına da her tür ayrıntının hazır halde beklediğini fark edeceksiniz.
Güzellik anlamında dünyanın dördüncü sırada gelen adası olan Bozcaada ulaşım açısından sorunsuz, büyük şehirlere oldukça yakın ancak şehrin negatif yönlerinden bir o kadar da uzak olması sebebi ile tatilcilerin gözdesi konumunda. Özellikle bağ bozumu zamanında bir şenlik havasına dönüşen adada uygun fiyatlı bir konaklama imkanı ile adayı keşfe çıkmak için en uygun noktada bir adres aradığınızda sizlere Bozcaada Rengigül Pansiyon ismini öneriyoruz. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Daha iyisini bulmak zor  5.0

Adalı78
Bozcaada'nın tam merkezinde, çok şirin, temiz bir pansiyon. Adı pansiyon ama butik otel ayarında. Kahvaltısı çok çeşitli ve hepsi birbirinden lezzetli. Her şey çok mükemmel. Çocuğum özellikle hayran kaldı. Daha otelden ayrılmadan ne zaman geleceğimizi sordu. Tavsiye ederim.
Adalı7823/05/2016 11:15:33

Huzur dolu günler geçirdim  4.0

Miray T
Kusursuz bir manzaraya sahip. İnsan gördükçe huzur buluyor. Otel bünyesinde çalışan tüm personeller müşterisine karşı oldukça ilgili davranıyor. Odalar kaliteli dekorasyonlar ile hazırlanmış İhtiyacınızın olan her şey tek tek düşünülmüş. A sınıf kalitede bir otel olduğunu söyleyebilirim. Oda servisi çok hızlı. Akşam yemeklerinde birbirinden özel tatlar var. Bu zamana kadar hiç denemediğim lezzetleri denedim. Gerçekten hepsi çok muhteşemdi. Önümüzde ki yaz tatilinde de bu tatili tercih edeceğim.
Miray T16/01/2016 23:21:58