Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Budan Thermal Hotel  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Budan Thermal Hotel
%90 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 146,00 ₺

Ailenizle huzur içinde bir tatil geçirmeye ne dersiniz? İşte Budan Thermal Hotel. Ferah, geniş, Fransız balkonlu odalarından bahsedelim. Zamanınızı geçirirken sizlere en huzurlu ortamı nasıl sunarız ’ı düşünerek donattığımız odalarımızda balkon keyfi, banyo, internet, çay kahve makinesi, TV, fön makinesi, eşya dolabı, mini bar, buzdolabı, oda temizlik servisi gibi daha bir çok sayamadığımız hizmetlerimizle doludur. Tüm müşterilerimizin keyifli ve memnuniyet düşünceleriyle ayrıldıkları otelimize geri dönüşleri bizleri ziyadesi ile mutlu etmiştir. Sizleri de ailemizin içinde görmekten mutluluk duyacağımızı belirtmek isteriz.

Budan Thermal Hotel ailesi olarak, çalışanlarımız ile de oldukça titiz bir ekibiz. Güler yüz ve konforlu bir tatil bizim ilk ilkemiz. Sizlere sunduğumuz olanaklarımız arasında olan, oto park, restoran, 24 saat açık ön büro, toplantı salonu, çamaşırhane gibi servislerimizden de faydalanabilirsiniz.  

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

aynen devam...  5.0

Cemre K.
04-12 Haziran 2016 tarihleri arasında nişanlımla birlikte bu otelde konuk olduk. Dikkat ederseniz “konuk olduk” diyorum çünkü tüm personel tarafından öyle güzel ağırlandık ki! Sanki bir dostun evinde kalırmış gibi özenli, hassas ve ilgililer. Hem de tümü. Bu insana çok özel hissettiriyor. Bunun dışında tesisin de hakkını vermek lazım. Böylesi bir personel de ancak böyle mükemmel bir tesiste bulunur. Odalarda günlük temizlik yapılıyor, konforlu, bakımlı. Yemekler son derece lezzetli, çeşit açısından zengin. Termal suyu ve havuzu tam kararında. Daha ne olabilir bir otelde bilemiyorum. Bu kalite sürdüğü müddetçe başka bir yere gitmeyi düşünmüyoruz, çok memnun kaldık.
Cemre K.28/06/2016 11:30:48

Piyano eserleri   4.0

Aysel Nil
Türk kültüründe piyano ne kadar yer etmiştir bilmiyorum ama yemek yerken bir çok piyano sanatçısının eserlerini dinleme şansınız var.Boş zaman kavramı çokta mümkün değil. Her anımı dolu dolu geçirmeme vesile oldular.
Aysel Nil22/03/2016 11:06:49