Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Bük Apart ve Pansiyon  Otel Puanı : 3 1 kişi yorum yapmış.

Bük Apart ve Pansiyon
%60 1 misafir değerlendirdiFiyatı : 0,00 ₺

Sakin ve huzurlu ortam adına biçilmiş bir kaftan olarak değerlendirilen Bük Apart ve Pansiyon ile sizler de rüya gibi bir tatile merhaba diyebilirsiniz. Sahil platformu ile tanınan Bük Apart ve Pansiyon 25 yıldır hizmet sağlamaktadır. Restoran aracılığı ile denemediğiniz lezzetlerin ön plana çıkmasını destekleyen Bük Apart ve Pansiyon aynı zamanda mini mutfak platformunun kullanılmasına olanak tanımaktadır. Tesisimiz ek ücret karşılında ek yatak, restoran, çamaşırhane hizmeti kullanmanızı sağlamaktadır. İnternet, oda servisi, uyandırma servisi ve otopark planlamalarından da yararlanabilirsiniz.
 Tesisimiz hayvan dostu olarak tanınmaktadır. Bük Apart ve Pansiyon’un tüm odaları klima, tuvalet, buzdolabı, balkon, eşya dolabı ve banyo aracılığı ile donatılarak hizmete açılmıştır.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Tek kelime ile harika  3.0

Orçun K
Buraya ilk gelişimdi ve tavsiye üzerine bu otele gelmeye karar vermiştim. Tek kelime ile harika bir yer doğa ile baş başa olmak süperdi. Sakin bir tatil yapmak isteyenlerin ilk seçimi bence burası olmalı. Deniz, kum ve güneş üçlüsünün ilk adresi diyebilirim, burada olmak insana huzur veriyor.Eğer Muğla'ye gelirseniz kesinlikle bu oteli tercih edin derim. Denize yakın olması da ayrı bir avantaj, canın istediğinde denize gidebiliyorsun. Her şey ideal düzeyde.
Orçun K03/03/2016 20:00:54