Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Bulanlar Konak Pansiyon & Restaurant  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Bulanlar Konak Pansiyon & Restaurant
%80 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 60,00 ₺

700 yıllık konak günümüzde turizm sektöründe, restoran ve konaklama olarak faaliyet vermektedir. Bulanlar Konak Pansiyon & Restaurant, 2003 yılında Bursa Cumalıkızık'ta kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana önce güven sloganı ile yola çıkarak güler yüzlü hizmet, müşteri memnuniyeti, çok seçenekli lezzetler ve teknolojinin birleştiği bir ortamda sizlere her alanda hizmet vermekten gurur ve onur duymaktayız. Restoran hakkında bilgi almak için tıklayınız. İnsanlar başarılı olanlarla çalışmak ister ve biz sunduğumuz hizmet ile başarılı olduğumuza müşterilerimizin beğenisi ve tavsiyeleri üzerine inandık ve bu çizgide devam edeceğimizi beyan ediyoruz. Turizm tesisimize Türkiye içi olmakla birlikte yurt dışından da ziyaretçilerimiz gelmektedir. Her geçen gün büyüyen portföyümüze cevap verebilmek için elbette siz değerli müşterilerimizin de yapıcı eleştiri ve fikirlerine ihtiyaç duymaktayız. Saygılarımızla...

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

beton yığınlarına göre burası cennet.  4.0

Ersin V
Geçmiş tarihi odalarına kadar işlemiş ve çok otantik bir ortam sunmaktadır. 5 gün bu konakta mükemmel atmosferde kafamızı dinledik. Ben daha farklı düşünüyordum ama kuzenim buraya daha önce geldiği için tercih ettik. İyi ki de gelmişiz ve daha önce kaldığım beton yığınlarına göre burası cennet.
Ersin V03/06/2016 11:51:36

En Güzel Deneyim  4.0

Kezban Y.
Seneler önce çekilen Kınalı Kar filminden etkilenen teyzem, her telefon konuşmamızda Cumalıkızık'tan söz ederdi. Ben de ablamla teyzemi alıp Bulanlar Konak Pansiyon & Restaurant'ı buldum. Gerçekten doğası dizide görüldüğünden veya televizyon röpörtajlarında karşımıza çıkandan çok daha güzelmiş. Teyzemin de istediği kadar varmış dedim gidince. Ayrıca Bulanlar Konak Pansiyon & Restaurant çalışanlarının hizmetinden de son derece memnun kalarak oradan ayrıldık. Güzel bir deneyimdi.
Kezban Y.09/03/2016 12:08:46