Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Bulut Hotel  Otel Puanı : 5 1 kişi yorum yapmış.

Bulut Hotel
%100 1 misafir değerlendirdiFiyatı : 0,00 ₺

Sahip olduğu şehir manzarası ile tüm doğayı ayaklarınızın altına seren Bulut Hotel, ücretsiz Wİ-Fİ erişimine sahiptir. Özel otopark aracılığı ile hizmet veren Bulut Hotel, kasa, özel duş, TV ve klima aracılığı ile donatılmıştır. Açık büfe aracılığı ile özel menülerin ön plana çıkmasına olanak tanıyan Bulut Hotel, alakart restoran hizmeti de vermektedir. 
24 saat boyunca açık resepsiyona ev sahipliği yapan Bulut Hotel çamaşırhane hizmeti de sunmaktadır. Tesisimizde sigara içilmeyen oda, internet, 24 saat boyunca açık ön büro ve otopark yer almaktadır.. Sizler de Bulut Hotel aracılığı ile kısa zaman zarfı içinde kusursuz tatil platformunu ön plana çıkararak rüyalarınızın gerçekleşmesine olanak tanıyabilirsiniz

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Sürekli geldiğim otel  5.0

Osman C.
Şehrin en işlek yerinde. Yıllarca çiftçilikle oraştım ve çoğu zaman yalnız kaldım şimdi emekliyim bu yüzden sürekli konaklamak istediğim oteller işlek yerler de olmasına özen gösteriyorum. Hatta dışarıdan gürültü gelebilir ve yadırgamam. Bulut otel de istediğim otellerden biri haline geldi neredeyse her yıl geliyorum. Çok yardımcı olan ve efendi çalışanları var. Odaları temiz yani sağlıklı bir ortamda kalmak güven verici. Malum yaşlılık sonuçta.Bizim gençlere göre daha dikkatli olmamız şart.
Osman C.17/03/2016 18:32:06