Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Calipso Beach Turunç  Otel Puanı : 1 1 kişi yorum yapmış.

Calipso Beach Turunç
%20 1 misafir değerlendirdiFiyatı : 119,00 ₺

Rüya gibi bir tatil, konfor ve tatil eğlencelerine dair her şeyin bir arada sunulduğu bir konaklama merkezi ve tüm bunlardan daha fazlasını yakalamak için Marmaris’in saklı cenneti Turunç’ta siz değerli misafirlerimize Calipso Beach Turunç farkını yaşatıyoruz.

Turunç’un vazgeçilmezleri arasında yer alan Calipso Beach Turunç toplamda 79 odaya ev sahipliği yapmaktadır. 12 oda ailesi ile hizmet sunan tesisimiz toplamda, 200 yatak kapasitelidir.

Odaların hepsi split klima, uydu yayını, minibar ve televizyon ile desteklenerek hazırlanmıştır. Calipso Beach Turunç müşteri istek ve taleplerine kısa zaman da yanıt vermektedir. Hayallerinize dokunan bir tatil, beklediğinizden daha kaliteli hizmetler ve daha fazlasına sahip olan tesisimiz ile istediğiniz gibi tatil yapacak, aradığınızdan çok daha fazlasını elde etmenin keyfine varacaksınız. Erken rezervasyon indirimlerinden yararlanmak için acele edin. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

berbat  1.0

Cenk Kartal
ağustos 2016 da 5 gece kaldım bu otelde,sizde bu iğrenç tecrübeyi yaşamayın diye tüm tatil sitelerinde oteli anlatmaya çalışacağım.öncelikle çok kötü bir yolla turunça gidiyorsunuz arabam mahvoldu,turunçun denizi tamam taşlık taş demek az kalır koca koca kayalar var,otel konum ve manzara olarak muhteşem ama olumlu söylenebilecek tek şeyde bu herhalde,yemekler berbat ötesi,ana yemek diye bir şey yok çorba kaseleri sürekli bitiyor yerlerine kavga dövüş yenileri geliyor,zaten çorbalarda iğrenç ve soğuk,otel çalışanları alakasız ve kaba profesyonellikten tamamen uzaklar,gece çorbası var yazıyorlar ama buz gibi,geceleri kendi içeceğinizi kendiniz koyuyorsunuz çalışan kimse yok etrafta,yemekeleri düşündükçe hala midem kalkıyor,havuz tam bir rezalet küçük ve içi çocuk dolu hiç yüzemedik,akşamları havuz başında sadece çocuklara yönelik eğlence var kafamı şişdi,canlı müzik yapsın diye bir şahıs çıkarıyorlar çok çok kötü odalar vasat şansınıza manzaralı çıkarsa gene azda olsa idare eder,plaj diye bakımsız küçük bir yerleri var yürüyerek 5 dakika mesafede zaten sadece bir kere girdim orada denize,ailecek gelinecek bir yer değil dediğim gibi deniz taşlı ve derin,sizlere tavsiyem pişman olmadan kararınızı doğru olarak vermeniz sakın turunç da hele hele bu otelde kalmayın,içmeler siteler yada marmaris merkezi tercih edin,zaten tekne turları turunça geliyor o zaman görürsünüz,marmaris muhteşem bir yer ama buradan her yer uzak ve yol çok kötü
Cenk Kartal31/08/2016 14:44:37