Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Canseven Otel Side  Otel Puanı : 1 0 kişi yorum yapmış.

Canseven Otel Side
%0 0 misafir değerlendirdiFiyatı : 0,00 ₺

Bazen bir ihtiyaç, bazen ise keyfi bir durumdan kaynaklı olarak tatile çıkılır. Hangi sebeple olursa olsun madem böyle bir durum var o zaman bu durumu en iyi şekilde sonlandırmak herkesin ortak isteğidir.

Antalya uzun seneler boyunca tatil severlerin uğrak mekanı olmuştur. Bu yüzdendir ki en fazla yerli ve yabancı turist bulunan şehirler listesinde kendisine ilk sıradan yer almaktadır. Antalya’nın Side ilçesi ise bu tatil güzelliğine güzellik katacak nitelikte bir yerdir.

Toplamda 63 odası bulunan Canseven Otel Side,">Side, geniş bir konuk ağırlama standartlarına sahiptir. Tekrar tekrar gitmeyi tercih edebileceğiniz bir yer olmakla birlikte tecrübenin vermiş olduğu kalite, çalışanlarının özverili davranışları ve her zaman karşınızda bir muhatap bulabileceğiniz hizmet anlayışına sahip olması sizlerin memnuniyet seviyesini en yukarıya çekmek için şekillendirilmiştir.

Otelin içinde bulunan mağazaları, sigara içilmeyen odaları, kiralık kasası ve çeşitli eğlenceli aktiviteleri ile sizleri tercih ettiğiniz için pişmanlık duygusuna sürüklemeyen aksine, mutluluğunuz için çaba sarf eden bir yerdir.

Canseven Otel Side, Antalya Havalimanı’na 50 km uzaklıktadır.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Henüz bu otele yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olun...