Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Carlton Hotel  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Carlton Hotel
%90 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 95,00 ₺

Üstün hizmet planlaması ile ön plana çıkan Carlton Hotel özel çalışma ekibi aracılığı ile her geçen gün farklılığın elde edilmesine imkân tanımaktadır. 75 odaya ev sahipliği yapan Carliton Hotel , Topkapı Sarayına yaklaşık olarak 1 KM uzaklıkta yer almaktadır. Olağanüstü hizmet planlaması adına biçilmiş bir kaftan olarak nitelendirilen Carlton Hotel 162 yatak kapasitesi ile hizmet vermektedir. Tesisimiz restoran, araç kiralama, Türk Hamamı, emanet kasa, masaj ve kuru temizleme platformu ile tüm isteklerin gerçekleşmesini desteklemektedir.
  Carliton Hotel’in tüm odalarında eşya dolabı, fön makinesi, klima, telefon, TV, uydu yayını ve banyo yer almaktadır. Sizler de Carliton Hotel aracılığı ile modern imkânları ön plana alarak farklılığın elde edilmesine imkân tanıyabilirsiniz.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

İstanbul'a geldiğinizde kesinlikle ziyaret edin.  5.0

Numan F
Size İstanbul'da sahip olabileceğiniz en iyi konaklamayı sunuyor. Carlton'aadım attığımız andan itibaren, otel çalışanlarının samimiyeti ile doğru kararı verdiğimizi anladık. Beklediğimizin çok daha üstünde bir hizmetle karşılaştık. Temizliği ve görkemli duruşu her şeye değer güzellikte. İstanbul'a geldiğinizde kesinlikle ziyaret edin.
Numan F12/06/2016 12:02:22

Nadir otellerden bir tanesi  4.0

Manolya Kaplan
Çok memnun kaldığım nadir otellerden birisi. Özel bir davet için geldim. Yanımda bulunan kıyafetim özel davette giyeceğim kıyafetti ve büyük bir talihsizlik yaşadım. Çocuğun bir tanesi elbisemi mahvetti diyebilirim. Otelin kuru temizlemesi sayesinde elbisem eski görünümüne geri kavuşturuldu.
Manolya Kaplan20/03/2016 17:17:05