Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Casa De Maris Spa & Resort Hotel  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Casa De Maris Spa & Resort Hotel
%90 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 68,00 ₺

Otelimiz 15.05.2012 tarihinde 432 yatak kapasiteli 190 oda olarak hizmete girmiştir. Beş yıldızlı sahil oteli olan tesisimiz, benzersiz bir mimari özelliktedir. Ege ile Akdenizin kucaklaştığı, yeşilin maviyle bütünleştiği, Türkiye'nin doğa harikalarından birisi olan ve Heredot'un "Dünyanın en güzel göğüne sahip" dediği Marmaris'in sahil şeridinde bulunan Siteler mevkiinde kurulan hotel denize 10 m dir. Marmaris şehir merkezine 5 km, Dalaman Havaalanına 90 km, BodrumMilas havaalanına 120 km mesafededir.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Fiyatları çok cazip  4.0

Hulusi D.
Bir otel hem 5 yıldızlı olacak hem de uygun olacak. Söyleseler hayatta inanmazdım fakat 2 yıl önce Milas tatilinde Casa De Maris Spa & Resort'u gördükten sonra fikirlerim değişti. Gerçekten harika bir deneyim oldu benim için. Geçtiğimiz sene tatile çıkma fırsatım olmadı ama bu sene arkadaşlar arasında bir tatil planlamayı düşünüyoruz. Doğrusu henüz karar vermiş değiliz, araştırma içindeyiz. Yorum yapmamın nedeni de denk geldiği içindi. Tercihimiz Bodrum Milas olursa kesinlikle otel ilk tercihimiz olacak. En azından şahsım adına otel hizmetlerinden ve fiyatlarından oldukça memnun kaldığımı söylemeliyim.
Hulusi D.16/05/2016 17:45:15

Denildiği kadar var  5.0

Mira Deniz
Gayet şık ve konforlu bir otel. Fiyatı da makul yalnız5 yıldızlı bir otel olup az ücretli olması benim gibisizi de şaşırtabilir. Denildiği kadar var. Yeşil ve mavi ciddi anlamda bütünleşiyor.
Mira Deniz19/03/2016 14:57:12