Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Celal Ağa Konaği Hotel  Otel Puanı : 5 2 kişi yorum yapmış.

Celal Ağa Konaği Hotel
%100 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 0,00 ₺

Ön plana çıkardığı hizmet planlaması ile her geçen gün kalitesi artırarak marjinalliğin elde edilmesine imkân tanıyan Celal Ağa Konağı Hotel 5 yıldızlı otel niteliği ile tanınmaktadır. Celal Ağa Konağı Hotel suite, standart ve deluxe odalara ev sahipliği yapmaktadır. 
Tesisimiz sauna, sigara içilmeyen oda,SPA merkezi, bar cafe, araç kiralama toplantı odası, çamaşırhane, masaj ve havaalanı hizmeti sağlamaktadır. Celal Ağa Konağı Hotel’in tüm odalarında klima, kasa, havlu, eşya dolabı, TV, uydu yayını, internet ve klima yer almaktadır. 87 oda aracılığı ile hizmet veren Celal Ağa Konağı Hotel restoran platformu aracılığı ile farklı tatlara sahip menülerin denenmesine imkan tanımaktadır. Celal Ağa Konağı Hotel ile sizler de kusursuz tatil platformunu ön plana çıkararak huzur dolu günlerin elde edilmesini destekleyebilirsiniz.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Her şey için teşekkür ederiz ve sizler mükemmel insanlarsınız.  5.0

Regaip G
Bir haftalık tatilimizin son günü ve gerçekten bitsin istemiyoruz. Bu kadar keyifli bir ortamı ve güler yüzlü insanları, samimiyeti bırakmak gerçekten zor geliyor. Fakat seneye şimdinden gelme planları kuruyoruz. Her şey için teşekkür ederiz ve sizler mükemmel insanlarsınız.
Regaip G12/06/2016 09:12:36

Daha çok tercih edileceksiniz  5.0

Ersin Kabataş
Otel işletmecisi oteliyle ne kadar gurur duysa az. Ben bu zamana kadar böylesine güzel bir otele denk gelmedim. İşim oldu araç kiraladım, yoruldum SPA merkezine gittim oradan masaj yaptırdım. Helal olsun hizmetiniz sayesinde daha çok tercih edilirsiniz.
Ersin Kabataş20/03/2016 15:13:52