Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Çelik Palas Otel  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Çelik Palas Otel
%90 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 132,00 ₺

Hotel Çelik Palas, Bursa Atatürk Müzesine 200 metre mesafede bulunmaktadır. Tüm otelde çekebilen ücretsiz bir Wi-fi erişimi bulunmaktadır. Otelde spa hizmeti ve yüzme havuzu da bulunmaktadır.  Hotel Çelik Palas Thermal Spa koyu renk ve ahşap’ın ön planda bulunduğu, şık ve sade bir dekora sahiptir. Odaların hepsinde çalışma masası, klima, televizyon, banyo ve ücretsiz banyo malzemeleri yer almaktadır. Dilerseniz oturma alanları bulunan odaları tercih edebilirsiniz. Misafirler otelin spor salonu, spa, masaj gibi olanaklarından faydalanabilirler. Restoranı ise Avrupa mutfağının en seçkin lezzetlerini sizlere sunmaktadır. 
Hotel Çelik Palas Thermal Spa, Atatürk Stadyumuna 1,3 km uzaklıkta,  Ulu Camiye ise 2,5 km uzaklıkta yer almaktadır. Otelde ücretsiz otoparkta bulunmaktadır. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Mükemmel bir karşılama ve hizmet var.   4.0

Recep J
Tam bir iş oteli konfor üst düzeyde.Ancak düğün ve organizasyonlarda gürültü oluyor. Fakat camlar kapandığında sorun olmuyor. Odalarının temizliği ve yemekleri tam damaklara layık güzellikte. Gelenler onların gözünde müşteri değilde daha çok kardeş gibi. Mükemmel bir karşılama ve hizmet var.
Recep J10/06/2016 11:04:09

Arkadaşlarımın tavsiyesi  5.0

Kadir Ç.
Belimde ki rahatsızlık için termal otel olarak kalmak istedim. Bu gibi otellerden faydanıldığını duymuştum. Bir kaç arkadaşım bu deneyimi yaşamış ve iyi geldiğini anlatmışlardı. Bende zaman kaybetmeden gitmek ,istedim. Direk olarak spa tercih ettim. Beni gerçekten rahatlatmıştı eleki yaptırdığım profesyonel masaj bütün gece rahat ve ağrısız uyumamı sağladı. Gerçekten arkadaşlarım haklıymış bir hafta sonun da gayet belim daha iyi bir şekilde otelden ayrıldım.
Kadir Ç.20/03/2016 14:29:52