Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Çeşme Altınyunus Resort & Thermal Hotel  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Çeşme Altınyunus Resort & Thermal Hotel
%90 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 101,00 ₺

Şehrin kalabalık yaşantısından uzaklaşarak; daha sakin, daha huzurlu ve daha sessiz bir yerde konaklamak isterseniz, Ege’nin incisi Çeşme’de zaman geçirmenizi öneriyoruz. Doğanın müthiş manzarası, deniz, kum ve güneş eğlencesine dair aradığınızdan daha fazlasını bulabileceğiniz tatil beldesinde, misafirlerini en iyi şekilde ağırlayan Çeşme Altınyunus Resort & Thermal Hotel, aradığınızdan çok daha fazlasını sizlere sunmaktadır. En iyi şartlar altında hizmet veren otelin tüm odalarında; klima, banyo, WC, televizyon ve ücretsiz Wi-Fi hizmeti bulunmaktadır. Kendinde ait SPA, yüzme havuzu, termal saunası bulunan otelin masaj salonunda, sağlıklı yaşama ulaşmanın keyfine ulaşabilirsiniz. 
Aradığınızdan daha fazlasını elde etmek, tatilde dilediğiniz gibi konaklamak ve en güzel şekilde zaman geçirmek için tercih edebileceğiniz Çeşme Altınyunus Resort & Thermal Hotel 1974’ten bu güne kadar sizleri ağırlamaya devam ediyor..

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Resimlerde neyse daha fazlası burada bekliyor.   4.0

Orhan Ce
Öncelikle oğlumuzla yaptığımız yorucu tatilden sonra eşimle kısa bir kaçamak yapıp sezon kapanışı yapmak istedik.Yapmış olduğumuz araştırmalar sonucunda burayı bulduk ve hemen rezervasyon yaptırarak geldik. Bu kadar mükemmel atmosfer ve manzara olamaz diyorum anlayın. Resimlerde neyse daha fazlası burada bekliyor.
Orhan Ce16/06/2016 08:42:31

Karıma sürpriz bir tatil  5.0

Mehmet Ali C
Karımın doğum günü yaklaşınca sürpriz yapmak istedim ve burayı arayarak rezervasyon yaptırdım.Ama tabi ki söylemedim iş gezisi için gideceğimi onunda bu sefer yanımda gelmesini istedim oda kırmadı beni ve geldik.Görünce çok mutlu inanın onu hiç böyle mutlu görmemiştim.O kadar sevindim ki ve 10 gün tatil yaptık.Parası önemli değil en güzel odayı tuttum onun için.Her şey onun istediği gibi oldu.Otel yetkilileri de bu konuda çok iyi davrandılar.Hem tatil yaptık hemde karımın sevincini izledim günlerce.
Mehmet Ali C28/03/2016 08:17:21