Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Çeşme Kanuni Kervansaray Historical Hotel  Otel Puanı : 4 1 kişi yorum yapmış.

Çeşme Kanuni Kervansaray Historical Hotel
%80 1 misafir değerlendirdiFiyatı : 99,00 ₺

Osmanlı tasarım ve mimarisini, modern çağa taşıyan bir yerde konaklamak, sizi de 16. Yüzyılın derinliklerine doğru ilerleyeceksiniz. Çeşme’de yer alan bu Osmanlı mimarisini hatırlatan otele ilk girdiğinizde bile mükemmel bir karşılanma ile kendinizi padişahlar gibi hissedeceğiniz Çeşme Kanuni Kervansaray Historical Hotel ile tatilinizin dilediğinizden çok daha iyi geçmesini sağlayacaksınız. Konaklamada mükemmelliğin üstünde hizmet sunan otelin kendine ait restoranında yemeklerinizi yiyebilir, Türk hamamı, sauna, jakuzi, spa merkezi, fitness, spor salonu gibi alanlarından faydalanabilirsiniz. Ayrıcalıklı bir tatil yaşamak isteyenlere özel fırsatların sunulduğu Çeşme Kanuni Kervansaray Historical Hotel, plaja yakın olan konumuyla da yaz eğlencelerine dair beklediğinizden çok daha fazlasını sizlere sunmaktadır.
Ailece konaklama hizmetlerinden yararlanabileceğiniz Çeşme Kanuni Kervansaray Historical Hotel nar şerbeti ikramı, odanızın önündeki sedirlerde padişahlar gibi dinlenmenize de olanak tanıyor. Adnan Menderes Havaalanına 95 KM. uzaklıkta yer alan otel sizi de saracak

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

İstediğimiz her şey çok hızlıca yapıldı  4.0

Osman C
Tüm otelleri eşimle gezip umutsuzluğa düştüğümüz anda karşımıza çıkarak geçirdiğimiz en güzel tatili yaşatan Çeşme Otel'e öncelikle teşekkür ederiz. Her şeyden önce temizliği, doğallığı, ev sahipliği bizi çok mutlu etti.Bir otelde yapılacak en güzel kahvaltıya sahipti. İstediğimiz her şey çok hızlıca yapıldı ve her yer sabun kokuyordu.
Osman C28/03/2016 07:33:20