Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Çeşmelihan Butik Pansiyon  Otel Puanı : 3 3 kişi yorum yapmış.

Çeşmelihan Butik Pansiyon
%66 3 misafir değerlendirdiFiyatı : 0,00 ₺

Ayvalık merkezinde siz değerli konuklarını en iyi şekilde ağırlayan Çeşmelihan Butik Pansiyon ile sevdiklerinizi bir araya toplayarak dilediğiniz gibi tatil yapabilirsiniz. Plaja yakın mesafede yer alan pansiyonun odaları konfor adına en iyisine sahiptir. 7 odalı hizmetiyle siz değerli konuklarına hizmet sunan pansiyonda 2-3 kişilik oda imkanlarından faydalanabilirsiniz. 24 saat sıcak su bulunan odalarında konforunuza dair aradığınızdan çok daha fazlasını elde edeceksiniz.

Güzel bir tatil, Ayvalık beldesinin yeşil ve mavisini bir arada yaşayabileceğiniz eğlenceli zamanlar için Çeşmelihan Butik Pansiyon’u tercihleriniz arasına almanızı öneriyoruz. Pansiyon, Balıkesir Koca Seyit Havaalanına 45 Km. mesafededir. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

başarılı bir pansiyon.  4.0

Utku Efe V.
Bir pansiyon için oldukça başarılı bir yer. Geçen yaz 3 arkadaş iki hafta kaldık. Ücret olarak da otellere kıyasla çok uygun. Cunda’nın içinde bulunması da bizim gibi eğlence ve hareketi seven genç grup için oldukça iyi bir özellik. Plaja da aynı şekilde yürüyerek inebilirsiniz. Odalar oldukça temiz ve hoş kokulu. Zaten çarşaflardan anlıyorsunuz temizliğini, bembeyaz. Sabah kahvaltıları da standartın üstünde. Bizim gibi gençlerin yanı sıra birkaç çocuklu aile de vardı. Küçük bir pansiyon olduğu için herkes birbiri ile hemen kaynaşıyor. Ee kanımızda var ne de olsa.
Utku Efe V.20/06/2016 22:11:01

Köy tarzı ve mükemmel..  5.0

İlayda Y
Ziyaretimizden çok memnun kaldık odalar temiz ve sıcaktı. Yemekler lezzetli ve çok çeşitliydi. Çalışanlar çok saygılı.Köy tarzı olması daha da güzeldi çünkü artık şehir gürültüsünden ve pisliğinden sıkılmıştık iyice. Tek konuda hata gördüm odalardaki sıcak su olayını anlamadım. Bazen sorunsuz bazen ise olmuyordu buna el atarsanız daha güzel olacak.
İlayda Y19/06/2016 13:07:08

Tavsiye etmiyorum ben kimseye.Kalınacak gibi bir yer değil  1.0

Şevki D
Beğenmedim desem yeridir.Biraz temizlik konusunda vasat bir yer.Bir çevrede pis kokular var yani yer olarak da iyi yerde değil.Tavsiye etmiyorum ben kimseye.Kalınacak gibi bir yer değil.Hemde çok küçük aile ile asla olmaz zaten.
Şevki D22/03/2016 14:13:34