Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Ceylan Termal Sağlıklı Yaşam Köyü  Otel Puanı : 3 2 kişi yorum yapmış.

Ceylan Termal Sağlıklı Yaşam Köyü
%60 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 167,00 ₺

Afyon şehir merkezine 22 km de bulunan Ceylan Termal Sağlıklı Yaşam Köyü, gerçek bir rahatlık ve inanılmaz bir keyif için sizleri ağırlamayı bekliyor. Yemyeşil bahçelerine bakan balkonlarında manzara keyfi yaşayabileceğiniz konforlu odalarımızda kendinizi evinizde gibi hissedeceksiniz. Tam donanımlı mutfaklarımız istediğiniz yemeği pişirebilme imkanını sizlere sunmuştur.

 Ceylan Termal Sağlıklı Yaşam Köyü Tük Hamamı ve Termal Tesisine sahip bir oteldir. Afyonun en sevilen özelliklerinden sucuk, mermer ve kaplıca keyfi burada yaşayabileceğiniz en güzel örneklerden olacak. Odalarımızda internet, ısıtma sistemi, banyo, fön makinesi, ücretsiz banyo hizmetleri bulunmaktadır. Her yönüyle Afyon Kültürünü görebileceğiniz tesisimizde sizleri ağırlamak bizleri şereflendirecektir. Hamam denilince ilk akla gelen tesis olma özelliğimizi siz de keşfedin.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

sorunsuz bir konaklama yaşadık -işletme hariç-  3.0

Muhammed D.
Bu yıl nisan ayı sonunda taş villalarında 2 aile kaldık. Villalar hoş ve modern dekorasyonu ile bize keyifli bir tatil olanağı sağladı. Pek bir sıkıntı yaşamadık. Mevsim dolayısı ile havalar henüz tam olarak ısınmamıştı. Neyse ki ısıtma sistemi sorunsuz olarak çalışıyordu. yoksa özellikle geceleri üşünecek kadar serin bir hava vardı. İşletme ile bazı konularda ufak pürüzler yaşadık. Fakat bunlar her zaman yaşanacak problemler olmadığından burada bahsetmeyeceğim. Fakat müşterilere karşı yeterince duyarlı olmadıklarını belirtmek zorundayım. Aradığım hassasiyeti bulamadım. Bu nedenle tesisten değil ama şahsım adına işletmeden hoşnut ayrılmadım.
Muhammed D.28/06/2016 20:02:25

Sıcacık Odalar  3.0

Bedri Saatçi
Isıtma sistemi sayesinde sıcacık odalarda uyuduk. Kaplıca keyfinin sefasını da sürdük.Banyolarının temizliği içler açıcı.
Bedri Saatçi22/03/2016 11:40:10