Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Changa Bungalows & Hotel  Otel Puanı : 4 1 kişi yorum yapmış.

Changa Bungalows & Hotel
%80 1 misafir değerlendirdiFiyatı : 60,00 ₺

Antalya Kumluca’da sevdiklerinizle bir arada kalarak hayatınızın en güzel tatil günlerini değerlendirebilirsiniz. 25 oda kapasiteli olan Changa Bungalows & Hotel’in toplamda 75 yatağı bulunmaktadır. 14 standart oda, 4 aile odası, 6 ahşap bungalov ve 1 suitten oluşan odalarının tamamından konforunuza dair aradığınızdan çok daha fazlasını bulabileceğiniz oteli tatiliniz için tercih edebilirsiniz. Beklediğiniz kalite ve konfora dair her şeyden çok daha fazlasına sahip olan otelin, bar, restoran ve cafeteryasından faydalanarak tatilinizi yapabilirsiniz. Changa Bungalows & Hotel farkıyla en güzeline sahip olmanın kolaylıklarını değerlendirebilirsiniz.
Adrasan’da hayal ettiğinizden daha güzel bir tatil geçirmek için yapmanız gereken tek şey erken rezervasyon kayıtlarıyla Changa Bungalows & Hotel’in fiyat indirimlerinden faydalanmak olacaktır.

 

 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

rakiplerine taş çıkarıyorlar  4.0

Boğaçhan K.
Fiyatı zaten çok çok ucuz erken rezervasyon yaptırırsanız daha da düşük fiyata tatil fırsatı elde edersiniz. Kafeteryasında oturup düşünme fırsatı elde edersiniz. Rakiplerine taş çıkarttıkları bir gerçek.
Boğaçhan K.23/03/2016 14:29:27