Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Choo Choo Pension  Otel Puanı : 4 1 kişi yorum yapmış.

Choo Choo Pension
%80 1 misafir değerlendirdiFiyatı : 115,00 ₺

Olağanüstü hizmet planlaması ile ön plana çıkan Choo Choo Pension otantik havası ile marjinalliğin elde edilmesine imkân tanımaktadır. Memnuniyet derecesini her şeyden önce tutarak tüm detayları düşünen Choo Choo Pension’ın tüm odaları TV, özel banyo ve klima aracılığı ile donatılmıştır. 24 saat boyunca açık resepsiyona ev sahipliği yapan Choo Choo Pension sahip olduğu restoranı ile et ve taze balık platformunu ön plana almaktadır. 
Tesisimiz beklediğiniz hizmet kalitesinden çok daha fazlasını düşünerek hareket etmektedir. Vizyonunu geliştirerek adını tüm dünyaya duyurmayı hedef alan Choo Choo Pension aynı zamanda arzuların yerine getirilmesi adına tüm soruların yanıt bulmasını sağlamaktadır. Sizler de Choo Choo Pension ile olağanüstü tatil planlamasını en üst safhaya çıkarabilirsiniz..

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Doğa ile iç içe ferah  4.0

Nagihan H
Doğayı sevenler buraya gelmeli.Bulunduğu mevki adına çok güzel yerde kurulmuş.Kusursuz hizmet vermek için ellerinden gelen gayreti gösteren bir ekip var.Sadece fiyatı biraz daha düşürürlerse daha iyi olacağına inanıyorum.Bunun dışında memnun kaldım.
Nagihan H17/03/2016 11:41:03