Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Cihangir Hotel  Otel Puanı : 3 2 kişi yorum yapmış.

Cihangir Hotel
%70 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 165,00 ₺

Profesyonel çalışma ekibi ile güven kavramının desteklenmesine imkân tanıyan Cihangir Hotel en çok tercih edilen otel platformu arasında öncülüğünü korumaktadır. 

Tesisimiz marjinal formun elde edilmesine imkan tanıyarak kusursuzluğu ön plana almaktadır. Cihangir Hotel sahip olduğu vizyonunu geliştirerek her geçen gün artı puan kazanmaktadır. Cihangir Hotel restoran, emanet kasa, kuru temizleme ve havaalanı servisi sağlamaktadır. Dilerseniz ücretsiz olarak gazete, sigara içilmeyen oda, internet ve engelli odası hizmetlerinden de yararlanabilirsiniz. Cihangir Hotel’in odaları kasa, banyo, klima, fön makinesi, telefon, TV, uydu yayını ve tuvalet aracılığı ile donatılarak hazırlanmıştır. Ek ücret dâhilinde mini bar platformundan da yararlanabilirsiniz. Cihangir Hotel ile huzur dolu konaklama hizmetinden yararlanmanın tam zamanı.

 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

4 gün kaldığım bu otelden memnun kalarak ayrıldım.  4.0

Sefa D
Güzel İstanbul otellerinden birtanesi bu. Beyoğlu otellerinden kaldığım en şeffafı desem yalan olmaz. Gelen misafirlere nasıl davranacağını bilen bir ekip var ve işlerinde çok uzmanlar. Bu konuda hakkını yiyemem onların. Temizlik ön planda tutuluyor ve odam her gün temizlendi. 4 gün kaldığım bu otelden memnun kalarak ayrıldım.
Sefa D07/06/2016 09:14:41

başarı seviyesinde  3.0

Emre H.
Tam olarak olmasa da hoşuma gitti diyebilirim. Keşke ücrete mini barda dahil olsaydı. Daha güzel olabilirdi. Yine de konaklamaktan pişman olmadım.Güler yüzlü resepsiyon da ki arkadaşdurumu kurtardı. Fiyat bakımından olsun, düzen açısından da iyi bir otel. Büyük ihtimalle hoşuma gitmeseydi yorum yapmazdım diye düşünüyorum. Otel arayan birey ve ailelerin seçenekleri arasında bulundurmasın da fayda olabilecek bir otel.
Emre H.13/03/2016 16:33:00