Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Cleopatra Golden Beach Hotel Alanya  Otel Puanı : 1 0 kişi yorum yapmış.

Cleopatra Golden Beach Hotel Alanya
%0 0 misafir değerlendirdiFiyatı : 0,00 ₺

Alanya/Kleopatra’da hizmetleriyle ön plana çıkan Cleopatra Golden Beach Hotel Alanya’da müşterilere hizmet verme ayrıcalığı sunulan hizmetler ile sağlanmaktadır.

Tesisimizde müşterilerimiz için açık yüzme havuzu ve havuz bar hizmeti sunmaktadır. Otelimizde tüm müşterilerimizin faydalanabileceği alakart restoran ve bar bulunur. Alakart restoran tercih etmeyen konuklarımız için açık büfe tarzında hizmet veren restoranımız mevcuttur. Otel özelliklerimiz arasında masaj, hamam, sauna, kuaför, fotoğrafçı yer alır. Bütün birimlerimizin çalışanları kendi alanında uzman kişilerdir. Çocuklarınızın da güvenliği otel çalışanlarımızdan sorulmaktadır. Misafirlerimiz gün boyu havuzda yüzme aktivitesi gerçekleştirebiliyorken aynı zamanda odalarında dinlenme fırsatı da elde edebilirler. Bütün odalarımız tam donanımlı olarak hizmet vermektedir. Odalarımızda bulunan split klima, mini bar, telefon, televizyon, kasa, özel duş içerikli banyo, tuvalet müşterilerimiz için adeta bir kolaylıktır. Otelin bütün birimlerinde internet erişimi sağlanırken odalarda da kablosuz internet ağı bulunmaktadır. Otelimiz gün içerisinde konuklarına aperatif yiyecek ve içecek hizmeti de vermektedir.

Tesisimiz Alanya terminaline 500 metre, Antalya havaalanına 127 km, Gazipaşa havalimanına ise 45 km uzaklıkta yer almaktadır.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Henüz bu otele yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olun...