Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Club Grand Becassier  Otel Puanı : 3 2 kişi yorum yapmış.

Club Grand Becassier
%70 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 200,00 ₺

Ağva’nın masalsı atmosferine bir yap bozun parçası gibi uyum gösteren bir aile sıcaklığında karşılanacağınız, profesyonel bir ekip sayesinde eksiksiz ağırlanacağınız Club Grand Becassier oldukça geniş bir arazi üzerine inşaa edilmiş özel bir adrestir. 100 yatak kapasitesine çıkan 39 odası bulunan bu tesisin aynı zamanda bölgenin en büyük otellerinden biri olduğunu da ekleyelim. 
Club Grand Becassier bu ilginç ismini çulluk kuşundan almaktadır. Bu sebeple bölgede Çulluk Otel ismi ile de bilinmektedir. Hem konforu hem de doğallığı yaşayacağınız otelin denizin yanı başında olmasına rağmen bir dağ evi havası taşıdığını fark edeceksiniz. Ahşap sıcaklığının her köşesine sindiği bu tesisin tüm odalarında televizyon, telefon, internet bağlantısı gibi teknolojik imkanlar ile lüks tanımının karşılığını sunan banyo ekipmanları ve mobilyalar kullanılmış. Eşine az rastlanır bir köşede aynı özenle yapılan hizmet otelden unutulmaz anılar ile ayrılmanızı sağlayacaktır

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Hepsi bir arada.  4.0

Nurdan E
Oldukça güler yüzlü ve cana yakın bir personele sahip,çok temiz ve sessiz,konumu harika. Hele ki bahçedeki havuzu tam bir muhteşem. Bu kadar güzel otelde kaldım desem yalan söylemiş olurum. Farklı atmosfer temiz hava ve otantik manzara. Hepsi bir arada.
Nurdan E09/06/2016 08:54:17

Hüzünlü ayrılık sebebi  3.0

Şahsenem L.
Geniş, büyük bir otel. Denizin kıyısında güneşlenirken aklınızdan bir kez daha gelme düşüncesini geçiriyorsunuz. Şunu da belirteyim ki ayrıldığınız zaman sebebi bilinmeyen bir hüzün ile ayrılıyorsunuz çünkü ben öyle ayrılmıştım. Uzun süre kaldığım için hizmetlerinden oldukça memnun kaldım.
Şahsenem L.19/03/2016 16:48:22