Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Club Green Fugla Beach  Otel Puanı : 3 2 kişi yorum yapmış.

Club Green Fugla Beach
%60 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 0,00 ₺

Çiçek ve doğanın tüm güzelliklerinin ortasında ailece, huzur içinde bir tatil yapmak ister misiniz? Alanya Türkler beldesinde siz değerli konuklarına saydığımız bu olanaklardan çok daha fazlasını sunan Club Green Fugla Beach, Akdeniz havasını ciğerlerinizde solumayı sağlıyor. Odalarındaki hizmet, eğlence adına sunulan eğlence mekanları, plaja sıfır olan mesafesi, özel cep plajının olması ve daha diğer yönleriyle tatil yapmanızda en iyi seçenekleri sizlere sunacaktır. Odalarında klima, banyo, wc, televizyon ve ücretsiz kablosuz internet servisi bulunan Club Green Fugla Beach’ın restoranında yemeklerinizi yiyebilirsiniz. 300 kişi kapasiteli restoranı, lobi ve havuz başı toplam 3 barı bulunan otelin çocuk yüzme havuzu da bulunmaktadır.
Tatilinizin oldukça eğlenceli hale dönüşmesinde büyük etki sağlayan Club Green Fugla Beach,  Alanya merkezine 22, Antalya Havaalanına 90 km. mesafede yer almaktadır. Otel toplam 27,568 m2 arazi üzerine kuruludur.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Sinir kat sayısı  2.0

Emine Ustabaşı
Otelin barları yüzünden sinir kat sayılarım arttı. Tatile geldik diye adamı bardan çıkaramadık. Bir tane de yetmezmiş gibi üç tane bar koymuşlar. Adamlara sahip çıkmaya çalışmaktan tatil yaptığımızı unutuyorduk.
Emine Ustabaşı28/03/2016 12:48:45

şahane bir tatildi.  4.0

Bertan S
Ailecek bütün senenin ve üniversiteyi kazanmamin hediyesi olarak benim istediğim ve sectigim bu otele geldik otel cok güzel hem yeşil hem mavi hemde tertemiz bir doğanın ortasında personel ilgili güler yüzlü her istediğimize hemen koşturuyorlar. Odamiz hem essiz turkuaz mavisi ni hemde yeşili bir arada sunuyor bize bütün senenin yorgunluğunu hemencecik attım üstümden yemekler ve kahvaltıları şahaneydi. Hem sahile sıfırm hemde kendisinin küçük plajı var aksama kadar çıkmadık denizden enson güneşin batışını izleyip otelin havuz başında birşeyler yudumlayıp tatilin tadını çıkardık akşamları da bir başka güzel cok keyifli bir tatildi.
Bertan S27/03/2016 14:30:32