Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Club Green Platan  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Club Green Platan
%80 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 0,00 ₺

Tatil cenneti olarak isimlendirilen Club Green Platan siz değerli müşterilerini düşünerek çalışmalarını sürdürmektedir. Kusursuz çalışma ekibi ile memnuniyet derecesinin enlerde yaşamasına olanak tanıyan Club Green Platan, Dalaman Havaalanına yaklaşık olarak 125 KM mesafede yer almaktadır.
 4 yıldızlı niteliği ile tanınan Club Green Platan bar cafe, uyandırma servisi, bahçe, otopark, plaj, 24 saat boyunca açık ön büro, çocuk kulübü ve konferans salonu hizmeti sunmaktadır. Restoran, SPA merkezi, araç kiralama, doktor, masaj ve bebek bakıcısı hizmetlerinden de ek ücret karşılığında yararlanabilirsiniz. 
Tesisimizin odaları banyo, eşya dolabı, TV, havlu ve klima aracılığı ile desteklenerek hazırlanmıştır. Ek ücret ödemeniz dahilinde telefon ve kasa hizmetlerinden de faydalanabilirsiniz. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Genel olarak saklı kalmış bir cennette tatil yaptık.  4.0

Gülay K
İçmelerde gidebileceğiniz en iyi ver. Bu kadar kaliteli bir Apart bu kadar uygun fiyatlar. Bir otel olarak ele alırsak mükemmel bir oda servisi ve temizlik üst düzeyde temizlik hastası yada hastalığı olanlar bile bunun karşısına şaşırır. Burada birde öyle bir restoran var ki anlatamam. Dünya lezzetlerini bir arada bulunduruyor. Ben en çok deniz ürünlerine bayıldım. Genel olarak saklı kalmış bir cennette tatil yaptık.
Gülay K31/05/2016 06:50:15

Çok geniş seçenekli bir tatildi.  4.0

Ramiz P.
Yıllardır sessiz sakin olduğu için bu bölgeyi tercih ediyoruz. Genellikle küçük apartlarda kalıyorduk. Geçen yıl burayı ziyaret etmeye karar verdik. Geniş bir arazi üzerine kurulu otel harika bir konuma sahipti. Denizin dibinde olması ve birçok havuzun bulunması otelde dolu dolu zaman geçirmemizi sağladı. Havuzlarda bulunan su kaydırakları her şeyi eğlence çeviriyordu. Güneşlenmek için genellikle daha sakin olan plajı tercih ediyorduk. Otelin mutfağı iyi sayılır. Zengin menüler ile servis yapıyorlar. Geceleri harika bir manzara oluşuyor. Bardan içecekleri alıp sahile iniyorduk. Odalarda sıcaktan fazla etkilenmiyorsunuz. Gerekli tüm eşyaların bulunduğu tertemiz bir otelde cana yakın personel ile mükemmel bir tatil yaşamıştık.
Ramiz P.27/02/2016 15:43:55