Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Club Kaya Select Otel Belek  Otel Puanı : 5 1 kişi yorum yapmış.

Club Kaya Select Otel Belek
%100 1 misafir değerlendirdiFiyatı : 184,00 ₺

Elbette yaz tatili dendiğinde ilk akla gelen şeylerden biri deniz, kum ve güneş üçlüsüdür. Yani konaklama için yer seçilirken de bu ayrıntılar üzerinde durulur. Bu anlamda müşterilerine en iyi şekilde tatil yapma olanaklarını sunan Belek’in güzide isimlerinden olan Club Kaya Select Otel Belek ile elde etmek istediğiniz ayrıcalıklara kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Modern yapılanması, sahile olan yakınlığı, oda konforu ve daha fazlasına yer verilen otelin; havuz bar, tekerlekli sandalye, engelli erişimi imkanlarıyla donatılan odalarında konaklama imkanını elde edebilirsiniz. Yine otel hizmetleri dahilinde restoran, bar toplantı merkezi ve konferans salonundan da yararlanabilirsiniz.

Kaliteli tatil olanakları ile en güzel şekilde zamanınızı değerlendirmenize yardımcı olacak Club Kaya Select Otel Belek, Antalya havaalanına 35 KM. mesafede yer alıyor.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

harikaydı yeşikllikler arasında.  5.0

Gökce Yazıcı
bu tesisin yeşillikler arasında olması çok güzel antalyayı taşkent demiştim beleki görmeden önce ama şükürki yeşillik kalan bir yeri var teşekkürler Club Kaya Select Otel yeşilliğie sahip çıktığınız için doğa ile baş başa kalmak gerçekten çok huzur vericiydi.
Gökce Yazıcı23/11/2014 17:14:09