Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Cordial House Hotel  Otel Puanı : 5 2 kişi yorum yapmış.

Cordial House Hotel
%100 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 23,00 ₺

İstanbul Fatih’te halen hizmet vermekte olan Cordial House Hotel yılların verdiği tecrübeyle sizlere en iyi hizmeti vermek için gün geçtikçe kendini yenilemektedir. Uzman ve güler yüzlü kadrosuyla en iyi hizmeti sunan Cordial House Hotel odalarında klima ve LCD ekran TV bulunmaktadır. 
Sevdiklerinizle unutulmaz bir İstanbul tatili yapmak istiyorsunuz fakat fiyatından dolayı cesaret edemiyor musunuz? İşte tam da size göre olan Cordial House Hotel hem uygun fiyatı hem de ailenizle rahat edebileceğiniz ortamları sizlere sunmaktadır. 24 saat açık ön büro ve resepsiyon hizmeti veren Cordial House Hotel sizlerin tüm ihtiyaçlarına cevap vermek için hizmet vermektedir. Kahvaltılarınızı odanızda yapabilme imkânına sahip olduğunuz otelimiz, müşterilerine özel ücretsiz otopark sunmaktadır.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Fiyata şaşıracaksınız  5.0

Müslüm İ
Tesadüfen kaldım burada ve parayı öderken duyduğum fiyat karşısında şaşırdım. Ben kendi evimin bir odasını bu paralara vermem yalana gerek yok. Gerçekten hem ucuz hem de odaya çıktığımda gördüğüm manzara harikaydı. Şiddetle tavsiye ediyorum.
Müslüm İ30/05/2016 09:48:29

Aşırı derecede ucuz  5.0

Maral Çelikağı
Otel çok aşırı derecede ucuz ve rahat. Odalarında klima, LCD ekran televizyon ve çok daha fazlası var. Banyoları ucuz diye pis ya da kalitesiz malzemelerden oluşmuyor aksine daha temiz ve daha kaliteli malzemelerden oluşuyor. Ön büro hizmeti sayesinde hesabınız tutulsa da inanın buna gerek kalmıyor çünkü oldukça uyguna konaklıyorsunuz.
Maral Çelikağı26/03/2016 20:32:54