Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Damcılar Hotel  Otel Puanı : 2 2 kişi yorum yapmış.

Damcılar Hotel
%50 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 94,00 ₺

Konforlu bir gece geçirmek istediğinizde yolunuz Giresun’a düşmüş ise 3 yıldızlı turizm bakanlığı onaylı Damcılar Hotel hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Kendine has mimari tasarımıyla beklediğinizden çok daha iyisini bulabileceğiniz otel hizmetinde, odaların tasarımına siz de hayran kalacaksınız. Sigara içilmeyen odalarında, banyo, tuvalet, kablosuz internet hizmetlerinden yararlanabileceğiniz Damcılar Hotel ile evinizi aratmayacak rahatlığı yakalayacaksınız.


Kaliteden ödün vermeden hazırlanmış odaları, dış ve iç mekan tasarımlara sahip olan Damcılar Hotel, 4 double (çift kişilik), 4 single (tek kişilik) 12 adet de standart olmak üzere 20 oda ve 36 kişilik konuk ağırlama kapasitesine sahiptir. Yolunuzun düştüğü her an en iyi hizmetlerden yararlanarak günün yorgunluğunu Damcılar Hotel hizmetlerinden yararlanarak üzerinizden atabilirsiniz

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Fazlası sizi de bozar gerek yok.   2.0

Ali Ç
Sıradan şehir oteli burası yani uzun vadeli kalırsanız istekleriniz karşılanmayabilir. Gecelik gelin kalın ve çıkış yapın diyorum. Fazlası sizi de bozar gerek yok.
Ali Ç22/06/2016 10:52:16

Kısa süreli tavsiye ederim.  3.0

Mustafa V
Gecelik kalırsanız memnun kalırsın yani amaç sadece başınızı sokacak yer olur.Uzun vadeli şehir oteli zaten olmaz.Ayak altı olduğu için rahat edemezsiniz.Kısa süreli tavsiye ederim.
Mustafa V25/03/2016 06:41:32