Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Datça Kızlan Halise Apart & Pansiyon  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Datça Kızlan Halise Apart & Pansiyon
%90 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 50,00 ₺

Denize yaklaşık olarak 3 KM mesafede bulunan Datça Kızlan Halise Apart & Pansiyon birinci sınıf hizmet planlaması ile ön plana çıkmaktadır. Detayları düşünerek farklılığın elde edilmesi adına biçilmiş bir kaftan olarak nitelendirilen Datça Kızlan Halise Apart & Pansiyon, Gereme Koyuna  3 KM mesafede bulunmaktadır. 
Tesisimiz sahip olduğu fiyat aralığı ile her geçen gün tercih edilme sebeplerinin artmasını sağlamaktadır. Datça Kızlan Halise Apart & Pansiyon ek ücret dahilinde araç kiralama, kuaför, eczane ve market hizmeti sağlamaktadır. Datça Kızlan Halise Apart & Pansiyon’un tüm odalarında klima, eşya dolabı, ütü, çalışma masası, tuvalet ve fön makinesi yer almaktadır. Bavulunuzu hemen hazırlayın ve Datça Kızlan Halise Apart & Pansiyon’ merhaba deyin.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Bahçesinde huzur var  4.0

Yusuf S
Dingin ve sakin bir otel, huzur bulmak için bölgenin en iyisi diyebilirim. Ahşap görüntüsü ve sakin bahçesi süperdi. Kamelyede oturup gün batımını burada izlemek ayrı bir hava kattı bana. Kısa süreli kaldım ama yine de vücudum yeterince dinlendi. Personele çok teşekkür ederim.
Yusuf S13/06/2016 10:02:21

Temiz hava,temiz ve ilgili bir mekan bana fazlasıyla yetiyor.Tavsiye ederim  5.0

Emrah Ş
Çok güzel bahçe içerisinde temiz bir tatil için ideal.Şehir pisliğinden ve insanlardan uzak tatil isteyenlerin adresi.İşte onlardan birisi de benim.Buraya çok sık gelirim ve kafa dinlerim.Temiz hava,temiz ve ilgili bir mekan bana fazlasıyla yetiyor.Tavsiye ederim
Emrah Ş21/03/2016 10:44:09