Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Dedeman Olive Tree Vacation  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Dedeman Olive Tree Vacation
%80 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 60,00 ₺

Yüzme havuzları, çocuk yüzme havuzları, su eğlenceleri, plaj ve deniz keyfinin en iyi şekilde yaşandığı Kıbrıs Girne’de yer alan Dedeman Olive Tree Vacation, en güzel ayrıcalıklarıyla, tatil günlerinizin beklediğinizden daha güzel geçmesini sağlıyor. Olanakları ve hizmet kalitesiyle müşterilerini memnun eden otel, tarihçilerin bilgilerine dayanarak, İ.Ö. 12. Yüzyılda kurulan Girne’de hizmet veriyor. Restoran, kafeterya, beşparmak dağları manzarası ve diğer ayrıcalıklarıyla en iyi hizmeti elde edebileceğiniz Dedeman Olive Tree Vacation, eşsiz bir tatil yapma imkanlarıyla sizleri de mekanına davet ediyor.

Modern tesis hizmetleriyle müşterilerinin memnun kalmasını sağlayan Dedeman Olive Tree Vacation, Ercan Havaalanına 37 KM. uzaklıkta yer alıyor.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Hafızama kazınan isim "Dedeman".  3.0

Onur Alp F.
Çocukluğumdan hatırladığım bir otel adı Dedeman. Sanki bir marka gibi aklımda kalmış bir o bir de çok bilindik bir diğeri. geçen ay otelde düzenlenen bir konferansa katılımcı olarak davet edilmiştim. bu vesile ile Kıbrıs'a kadar gitmişken birkaç günlük kaçamak yapmadan dönmek içime sinmedi. konum olarak çok güzel bir noktada. tam bir doğal cennet o civarlar. otel de güzel bir otel. tatil için oldukça uygun. temiz, düzenli, bakımlı. odaların dekorasyonu bana biraz demode geldi ama o kadar kusur da olur.
Onur Alp F.22/06/2016 23:01:04

Kıbrıs'ta tek adres burası olmalı diyorum ve 1 yıldız da ben takıyorum.  5.0

Ebru Ş
Mükemmel yere sahip.Cennet bahçesi gibi renk renk çiçekler ve farklı kokular.Dünya harikalar diyarından bir yer burası bence.Ailem ile muhteşem bir konaklama yaşadım.Bir otelde hiç mi kusur olmaz yok.Benim evimden daha sorunsuz bir yer.Çalışan personelden tutun diğer kalan kişilere kadar o kadar güzel saygı var ki anlatamam.Kıbrıs'ta tek adres burası olmalı diyorum ve 1 yıldız da ben takıyorum.
Ebru Ş23/03/2016 14:35:49