Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Dedeman Park Hotel Denizli  Otel Puanı : 3 2 kişi yorum yapmış.

Dedeman Park Hotel Denizli
%70 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 86,00 ₺

Doğanın harikası olarak bilinen Dedeman Park Hotel Denzili, görkemli tesislerin vazgeçilmezi olarak değerlendirilmektedir. Olağan vizyonunu en üst safhaya çıkararak prestij kazanan Dedeman Park Hotel Denizli, alternatif sporların vazgeçilmezi olarak değerlendirilmektedir. Özellikle sahip olduğu konum sebebi ile yabancı turistlerin ilgisini çeken Dedeman Park Hotel Denizli en çok tercih edilen konaklama yerleri arasında öncülüğünü korumaktadır. Konfor adına biçilmiş bir kaftan olarak değerlendirilen Dedeman Park Hotel toplantı ve organizasyon çalışmaları için oldukça idealdir. İş gezileri adına tercih değerini artırarak farklılık yaratan Dedeman Park Hotel, toplamda 120 odaya ev sahipliği yapmaktadır. Tesisimizde sigara içilmeyen oda, restaurant, uyandırma servisi, ücretsiz gazete ve oda servisi yer almaktadır.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Pek Beğenmedim  2.0

Nurten D.
Dedeman Otel'i daha önce farklı bir ilde tercih ettiğim için Denizli'ye gelişimde de Dedeman Park Hotel Denzili'de kalmak istedim. Fakat bu isteğimin sonu pişmanlıkla bitti. Konforu ile gündemde olan bu otelde bir konfor göremedim. Belki benim kaldığım dönemde çalışanlar kötüydü bilemem ama hizmetlerinden de hiç memnun kalmadım. Bir soru için bile bin azar işittim. Dedeman Park Hotel Denzili'ye zorunda olmadıkça gitmeyin.
Nurten D.28/03/2016 13:26:24

Tercih edin ve huzuru görün.  5.0

Fatih K
Dedeman zincirinde çok kaldım ve kusursuz bulduğum en güzel otel bu.İş seyahatlerimde kaldım her defasında ve çokta söylenecek bir şey yok.Evimde hissettiğim tek yer burası.Hizmet ve kalitede Türkiye'de üstüne tanımam.Tercih edin ve huzuru görün.
Fatih K26/03/2016 10:00:03