Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Dem Otel Kırıkkale  Otel Puanı : 2 2 kişi yorum yapmış.

Dem Otel Kırıkkale
%50 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 0,00 ₺

Eşsiz Kızılırmak manzarasıyla size konaklama imkânı sunan Dem Otel Kırıkkale'nin doğusunda Hasandede ilçesinde yer almaktadır. Dem Otel gerek tasarımı gerekse inşaa edildiği yer olarak dikkatleri çekmektedir. Yeşilin tam kalbine yerleşmiş binası hem doğayla iç içe hem de şehir merkezine çok yakındır. Dördü suit olmak üzere toplam 32 odaya sahip olan

Dem Otel'in odalarında her türlü konfor düşünülmüştür. Her oda da TV, telefon, mini bar, wireless, müşteri bilgisayarı ve uydu yayını bulunmaktadır. Ayrıca otelde 24 saat oda servisi, açık büfe kahvaltı ve 24 saat resepsiyon hizmeti vardır. Dem Otel şehir terminaline çok yakın olmakla şehir dışı gelen misafirleri için yorgunluğu atmak adına en iyi konaklama yerlerinden birisidir. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

alabildiğine yeşil.  3.0

Saim H.
Kırıkkale’ye iş harici gidiyorsanız kalabileceğiniz bir otel. Çünkü şehrin biraz dışında. Kafa dinlemek, doğayla baş başa kalmak isteyenler için harika bir konuma sahip. Etrafı yemyeşil ağaçlarla kaplı. Biz eşimle hafta sonu için gittik, 2 gece kaldık. Fakat otel için çok fazla beklenti içine girmeyin derim. Vasat bir otel. Aslında biraz yatırım yapılsa, odalar ve genel alanda reforma gidilse bu konumla çok iş yapar. Ama tabi işletenler hangi mantıkla hareket ediyorlar bilemiyorum. Yani otelin konumu dışında çekici bir yanı yok. Kötü değil, iyi de sayılmaz. Düşünün işte.
Saim H.27/06/2016 08:41:49

Çevresi harici güzel değil  2.0

Muhammed D
Çevresi harici güzel değil.Sadece yeşillik ve doğa ile birlikte iç içe olması oteli kurtarıyor.Onun dışında kalmaya değmez bir yer.Biraz ilgili olun bu şekilde müşteri gelmez.Odaları daha temiz tutabilirsiniz en azından karınca ve örümcekler ile iç içe kalmayız.Memnun kalmadım.Tavsiye etmiyorum.Son çareniz olsun.
Muhammed D23/03/2016 15:05:20