Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Dikelya Hotel  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Dikelya Hotel
%80 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 70,00 ₺

2014 yılında tamamen yenilenen bir yüzle hizmete giren denize sıfır konumu ile pencereleri muhteşem bir manzaraya açılan konaklama birimleri ile hizmet veren Dikelya Hotel bünyesinde 35 tane oda bulunmaktadır. Sunduğu hizmet ve mevcut olan imkanlara göre oldukça uygun fiyatlara konaklama şansı bulacağınız otelin tüm alanlarından ücretsiz olarak internete bağlanabilirsiniz. 
Dikelya Hotel ile İzmir Adnan Menderes Havalimanı arasındaki mesafe 145 kilometredir. Dolayısı ile İzmir merkeze de 120 km civarı bir uzaklıkta yer alan tesis ulaşım açısından sıkıntısız bir bölgede bulunuyor. Her sabah açık büfe kahvaltı servisinin yapıldığı otelde diğer öğünler için balık ve et yemekleri başta olmak üzere Türk mutfağının seçkin tatlarının servis edildiği restoran da mevcuttur.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Her şey mükemmeldi.  5.0

Burcu Hakan
Fiyat açısından olsun, konumu olsun gerçekten her şeye değer bir yer burası. Fiyatına bakınca önce iyi değildir dedim ama yorumlara baktım ve sonrasında aradım konuştuğum arkadaş anlatınca tamam dedim 2 kişilik oda ayırttım ve eşimle gittim. Gerçekten anlattığı kadar varmış ve harika bir yere gelmişiz. Odaların temizliği, yemeklerin güzelliği zaten bir otelde başka neye bakılır dimi ama. Her şey mükemmeldi.
Burcu Hakan27/05/2016 09:23:52

Tam not almayı başardı  3.0

Songül Ş
Konum olarak çok iyi bir otel. Otel de havuz bulunmuyor. Bu yüzden çocuklu ailelerde pek yok. Kısacası kafa dinlemelik bir yer. Otel fiyatı oldukça uygundu. Hijyen de a sınıf kalite de. Otel odalarında ki çarşaflar oldukça temiz ve hijyenik. Sarımsaklı'Da memnun kalmadığımız otel yüzünden buraya geldik. İyi de tercih etmişiz diyorum. Rüya gibi günler geçirdik. Bu otel benden tam not almayı başardı.
Songül Ş03/02/2016 23:36:07