Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Dilek Konağı Butik Otel  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Dilek Konağı Butik Otel
%80 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 150,00 ₺

Dilek Konağı Butik, doğa ile iç içe olacağınız muhteşem ve görkemli Sapanca Göl’ü manzaralı harika bir oteldir. Bazen insan alıp başını çok uzaklara gitmek ister ya işte tamda öyle bir duygu bu… Öyle büyüleyici bir atmosfere sahip ki gerçekten inanamayacaksınız. Odaları ise girdiğiniz zaman sizlere huzur verecek şıklıkta ve konfordadır. Odalarda kullanılan canlı renkler içinize çok güzel enerjiler verecektir. Odalarında banyo, fön makinesi, TV, telefon, eşya dolabı, çalışma masası, havlu gibi imkânları da mevcuttur. Dilek Konağı Butik güne yemyeşil ormanların içinde bulunan kafeteryasında bir kahvaltı ile başlayabilirsiniz. 
Dilek Konağı Butik canınız sıkıldığı zaman ise spor yapmak için doğada bir yürüyüşe çıkabilir, bu harika atmosferin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Fakat her şeye rağmen harika bir yer burası.  4.0

Yeşim F
Otelin yeri çok güzel şehrin o gurultulu havasından uzaklaşıp kafa dinlemek isteyenler için harika bir yer. Kahvaltı çeşidi biraz daha geniş tutulursa daha iyi olur bence. Bu sadece benim görüşüm. Fakat her şeye rağmen harika bir yer burası. SEvgilimle güzel 5 gün. Teşekkürler...
Yeşim F14/06/2016 10:13:59

Çocuk gibi sevindim  4.0

Başak C.
2 gece kalıp bütün bedeni yorgunluğumu attım. Kahvaltı menüsünde karpuzu görünce çocuk gibi sevinmiştim. Karpuz en sevdiğim meyve diye garsonun yüzüne haykırdım. Çok utandım ama çok huzurla ayrıldım.
Başak C.21/03/2016 11:21:27