Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Doğa Deniz Pansiyon & Restaurant  Otel Puanı : 4 3 kişi yorum yapmış.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Mükemmel  3.0

Melek çentik
Antalyadan ne çıktık yolumuzainternetbağlantısı bulduk sevimli çalışanlarıtemiz titiz müdürleri biz okadar hoş karşıladığı sanki yıllardır tansiyon hisi verdiler yemekler lezetliydikkat ne yediginizi
Melek çentik07/08/2016 18:27:33

Aileler için buradan iyisi yine burasıdır.  5.0

Belinda H
Eğer ben eğlence isterim derseniz burası size uygun değil ama yok kafamı dinleyeceğim ve sessizlik olsun derseniz burası işte o zaman sizin ikinci eviniz olacaktır. Otele girdiğimiz andan itibaren tek ses duymadık kuş sesleri harici. Odalarımızda rahat rahat uyuduk. Lobi zaten anlatılamayacak kadar güzel ve eğlenceliydi. Yeni dostlar edinerek ayrıldık buradan. Aileler için buradan iyisi yine burasıdır.
Belinda H31/05/2016 09:03:30

Rüya dolu  4.0

Süleyman P
Doğayı çok seven biri olarak bu otel bana çok iyi geldi. Huzuru arayanların tercih edebileceği güzel bir ortam sizi karşılıyor. Sevgilim ve erkekarkadaşım ve onun kız arkadaşı ile beraber bu otel de 6 gün boyunca konakladık.Hiç gitmek istemediğim bir yer oldu.Pansiyon tek kelime ile harika. Akşam yemeklerinden sonra sahilde yürüyüşe çıkmak paha biçilemez.Burası cennetten bir köşe sanki. Yeşillikler arasında rüya gibi bir tatildi.Çalışanların hizmet anlayışını da beğendim, oldukça ilgili davranıyorlar.
Süleyman P12/02/2016 21:04:50