Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Doğa Motel  Otel Puanı : 4 3 kişi yorum yapmış.

Doğa Motel
%86 3 misafir değerlendirdiFiyatı : 200,00 ₺

Doğayı seyretmek, harika bir tatil yapmak isteyenlerin en büyük tercihi, Trabzon Çaykara’ya bağlı Uzungöl mevkiidir. Dilediğiniz zaman faydalanabileceğiniz hizmetleriyle konuklarını ağırlayan Doğa Motel ile de bu güzel gezilerinizi daha keyifli hale getirebilirsiniz. 20 oda ve 56 yatak kapasiteli Motelde, 15 odanın Uzungöl manzaralı olması, beklediğinizden daha keyifli zaman geçirmeniz adına en iyi seçim olacaktır.


Oda hizmetlerinde de müşterilerine ayrıcalıklı hizmetler sunan Doğa Motel, odalarında TV, internet hizmeti, banyo ve banyo levazım hizmetleriyle beklediğiniz gibi bir tatil yapmanızı sağlıyor. 2 katlı restoranı ile de Yöresel Karadeniz lezzetlerini tatmanıza olanak sunan Doğa Motel ile oldukça keyifli zamanlar yaşayacaksınız

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Bir daha gelmek isterim  4.0

Simge P
Koca bir yılın yorgunluğunu bu otel sayesinde geri de bıraktım diyebilirim. Bölgede ki en kaliteli hizmet sunan tesislerinden biri olduğunu söyleyebilirim. Otel hakkında yapılan iyi yorumlar burada kalmam için yeterli bir sebepti. Kız kardeşim ile beraber bu zamana kadar geçirdiğimiz en güzel tatildi diyebilirim. Buranın manzarasını izlemek insana gerçekten huzur veriyor çok memnun kaldım.Bir daha ki gelişimde kız arkadaşımı da getireceğim, eminim oda burayı çok sevecek. Huzur bulmak isteyen herkese şiddetle önerebilirim.
Simge P25/06/2016 22:01:44

KAradeniz turu..  5.0

Sezen U
Personeli çok iyi. Odalar geniş ve yeterli donanımda. Yemekleri ve kahvaltısı çeşit olarak çoktu ve lezzetliydi. Konum olarak zaten Karadeniz'de bence en güzel yere sahip. Gelen müşterileri hiç kırmadan canla başla çalışan personel var. yapılan her şeyden ötürü teşekkür ederiz. Sevgilimle sayenizde Karadeniz turumuz çok güzel bitti.
Sezen U23/06/2016 08:21:15

Harika.  4.0

İrfan AKMEHMET
Eğer huzura ihtiyacınız varsa gidin. İdris bey gibi Dünya'nın pekçok yerinde yaşamış ve otelini elleri ile inşa etmiş bir hazine ile tanışın Pakize hanımın enfes yemeklerini tadın ve sonra Fırtına'nın hiç kesilmiyen sakinleştirici sesi eşliğinde balkonda çay (ama gerçekten çay)için Eşsiz vadiyi adımlayın ve akşam hiç yaşamadığınız bir huzurla uykuya çekilin.
İrfan AKMEHMET05/11/2014 06:29:57