Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Doğa Şara Butik Hotel  Otel Puanı : 5 1 kişi yorum yapmış.

Doğa Şara Butik Hotel
%100 1 misafir değerlendirdiFiyatı : 254,00 ₺

Gebze’nin vazgeçilmezleri arasında yer alan Doğa Şara Butik Hotel, Sabiha Gökçen Havaalanına yaklaşık olarak 30 dakika uzaklıkta yer almaktadır. 
Marjinalliği ile dikkatleri üzerinde toplayan Doğa Şara Butik Hotel’in tüm odaları havlu, internet, banyo, eşya dolabı ve tuvalet aracılığı ile desteklenmiştir. Tesisimiz ek ücret ödemeniz dâhilinde çamaşırhane ve havaalanı servis hizmeti sağlamaktadır. Dilerseniz sigara içilmeyen oda, ücretsiz gazete, otopark ve internet hizmetlerinden de yararlanabilirsiniz. Doğa Şara Butik Hotel, Gebze’nin merkezine ise 14 KM uzaklıkta yer almaktadır.
Tesisimiz, Bağdat Caddesine ise 14 KM uzaklıkta konumlandırılmıştır. Günlük kahvaltı platformu ile farklı lezzetlerin denenmesine olanak tanıyan Doğa Şara Butik Hotel ile sizler de tatil platformunuzu vazgeçilmez kılabilirsiniz.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Müthiş bir 3 gün  5.0

Remzi Nazan
İşim oldukça yorucu bir sektör.Bazen yorulmaktan bıktığım zamanlar oluyor.Eşimle 2 3 gün kafa dinlemek için otellere baktığımızda aradığımız özellik şehirden uzak ve doğayla iç içe temiz havalı yerlerdi.Doğa Şara Butik Hotel tamda bunların bir arada olduğu yer.Geldik ve inanın fazlasını gördük.Belki çok dinlenemedim ama yinede bir nebze olsun doğa ile iç içe 3 gün beni yeterince rahatlattı.Yine fırsat bulabilirsem buraya gelme planlarımız var.Çalışanlara da ayrıca teşekkür ederim,hizmette tek kusur etmediler.
Remzi Nazan17/03/2016 07:56:49