Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Dovsotel Boutique  Otel Puanı : 5 1 kişi yorum yapmış.

Dovsotel Boutique
%100 1 misafir değerlendirdiFiyatı : 124,00 ₺

Profesyonel hizmet anlayışı ile her geçen gün farklılık yaratan Devsotel Boutique Manisa’nın vazgeçilmez konaklama yerleri arasında öncülüğünü korumaktadır. Konforun adını en üst safhaya çıkararak memnuniyet derecesinin yükselmesini destekleyen Devsotel Boutique İzmir Adnan Menderes Havalimanına yaklaşık olarak 40 dakikalık uzaklıkta bulunmaktadır. Tesisimizin tüm odaları butik aracılığı ile dekore edilmiştir. Sigara içilmeyen oda aracılığı ile beklentilerin çok daha fazlasını sunan Devsotel Boutique’in odalarında LCD TV, saç kurutma makinesi, kablosuz Internet bağlantısı ve yerden ısıtma sistemine sahip banyo yer almaktadır.

Müşteri isteğine bağlı ek ücret karşılığında kişiye özel rehber ve vip araçlar ile turlar düzenlenmektedir. Keyif dolu dakikaların vazgeçilmez adresi Devsotel Boutiqu aracılığı ile sizlerde tatil planlamanızı kusursuzlaştırarak birinci sınıf kaliteye sahip hizmet anlayışından faydalanabilirsiniz. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Zeynel bey işini gayet iyi yapıyor.   5.0

Nurhayat Yekün
Zeynel bey işini gayet iyi yapıyor. Otel yönetmek o kadar kolay değil. Her müşterinin sıkıntısıyla tek tek ilgilenip herkese yetişmeye çalışıyor. Çalışanlarının sıkıntılarını müşterilere yansıtmayarak çözmeye çalışıyor. Odaların kontrolü,temizliği, müşterilerinin istek,şikayet dilekçeleri kendisinin elinden geçiyor. Otel odalarında bulunan loş ışıkta banyo,jakuzikeyfi orayı görmenize fazlasıyla yeter. Şehir turlarında istediğiniz an size özel rehberler verilerek şehri daha iyi tanımanıza yardımcı oluyorlar. Otelin bir tek kusuru yok.
Nurhayat Yekün22/03/2016 17:32:33