Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Dündar Termal Otel  Otel Puanı : 3 2 kişi yorum yapmış.

Dündar Termal Otel
%60 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 140,00 ₺

Türkiye ‘nin mineral gaz ve birçok bileşenleriyle eşsiz termal tesislerinden biri olan Dündar Termal Otel, sizi yalnızca keyifli sıcak su vakitlerine değil hem keyifli hem de şifalı dinlencelerine çağırıyor. Belki de bu deneyimi başka hiçbir yerde yaşayamayacağınız harika hizmetlerle tatilin ne demek olduğunu sizlere gösteriyoruz. Gelin bizimle hoş ve sağlıklı bir tatil keyfi yaşayın.

 Dündar Termal Otel, Özdilek ve İkbal tesislerine yalnızca 2 km mesafededir. Bu tesislerde Türk ve Dünya mutfağından istediğiniz lezzette yemekler tadabilirsiniz. İsteyen misafirlerimiz kendi yemeklerini kendi villalarında yapabilirler. Villalarımız sizlerin ihtiyacı olan tüm ayrıntıları barındırmaktadır. Banyo,  Televizyon, Tuvalet, Ütü, Uydu Yayını, Çay Kahve Makinesi, Eşya Dolabı, Mini Bar, Ocak, Balkon gibi hizmetlerin yanında, ek yatak, otopark, interneti 24 saat resepsiyon gibi hizmetlerden de yararlanabilirsiniz. Diğer hizmet ayrıntıları ve rezervasyon için iletişime geçebilirsiniz. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

kefil olabilirim.  4.0

Ali Eymen Y.
Ailece yüzümüz güldüren nadir otellerden biri olduğunu gururla söyleyebilirim. Neden gurur duyduğumu soracak olursanız gide gele tesisi o kadar benimsedim ki sanki otel değil devremülk villam gibi.Konaklama alanları zaten dört dörtlük. Gidip kalacak olursanız hak vereceksiniz. İçinde ihtiyaç duyabileceğiniz her şey mevcut. Evden tek farkı termal suyu herhalde.Çok huzurlu ve sakin bir ortamı var. Hem termal suyla sağlık hem de ruhunuza huzur sağlıyor. Biz yemeklerimizi çoğu zaman evde kendimiz yaptık. Ara sıra da dışarıda yedik. İçtenlikle tavsiye edebileceğimiz, kalitesine kefil olabilecek kadar konuğu olduğumuz bu tesiste iyi vakit geçirirsiniz umarım.
Ali Eymen Y.27/06/2016 21:26:13

Fiyatınız verdiğiniz hizmete göre yüksek.  2.0

Buğlem D
Fiyatınız verdiğiniz hizmete göre yüksek.Temizlik konusunda iyi hizmet orta derece ama fiyat oldukça yüksek.Civar otellerde neredeyse yarı yarıya fiyat.Bunu çözerseniz tercihler sizden yana olacaktır.
Buğlem D23/03/2016 15:09:12