Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Eflatun Konukevi  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Eflatun Konukevi
%80 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 0,00 ₺

En güzel gün doğumları ile en romantik gün batımlarının izlendiği, masmavi denizin huzur veren dalgaları kıyısını döverken, doğanın tüm seslerinden oluşan eşsiz müziğin dinlendiği güzellik olarak dünyanın ilk dördünün içinde yer alan Bozcaada alternatif bir tatil arayanları bekliyor. Adada hem adalı olmayı deneyimleyebileceğiniz hem de bütçe dostu fiyatlar sayesinde çok daha uzun süre kalabileceğiniz adresin üzerinde ise Eflatun Konukevi yazmaktadır. 
Adanın tarihi dokusunun bir parçası olarak turizm sektörünün içinde ben de varım diyen Eflatun Konukevi adı gibi gerçek anlamda bir misafirlik deneyimi yaşatma konusunda oldukça başarılı. Yaşamınızın en mutlu günlerine en unutulmaz anılarına imza atacağınız bu tesise misafir olmak ve yer garantili bir tatil yaşamak için yerinizi şimdiden ayırtmayı ihmal etmeyin..

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Özellikle odaların temizliği yeter.  4.0

Burhan S
Yeşil cennet diye işte buna derim ben. Karımla 5 gün doyasıya kafa dinledik. Şehir sıkıntısı bizleri gerçekten bunaltmış artık. Kaçarak geldik ve kısa sürede olsa rahatladık. Bahçesinden restoranına kadar her şey mükemmeldi. Özellikle odaların temizliği yeter.
Burhan S23/05/2016 11:38:25

Gayet güzel bir tatil.  4.0

Pelin Cander
Geçen bahar arkadaş grubuyla geldigimde ilk defa bozcaadayi görme fırsatım oldu. Gerçekten muhteşem bir yer ve harika anılar ile doldurdum hafızamı. Kaldığımız tesise arkadaşlarımızdan biri dahaönce geldiği ve memnun kaldığı için tercih etmiştik ama suphelerimde yok değildi hani. Ben haddinden fazla titiz biri olduğumdan kalacağım yerin içime sinmesi gerekli. O yüzden tesis benden 10 puan aldı gayet temiz ve odaları ferah. Çalışan personel çalışkan ve güler yüzlü insan bir şey istemeye çekinmiyor.
Pelin Cander16/01/2016 22:46:37