Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Ege Hotel  Otel Puanı : 3 2 kişi yorum yapmış.

Ege Hotel
%70 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 0,00 ₺

36 oda aracılığı ile hizmet veren Ege Hotel son zamanların en çok tercih edilen konaklama merkezleri arasında yer almaktadır. Ege Hotel 80 yatak kapasitesine sahiptir.
 Arzu ve talepleri her şeyden önce tutarak çalışmalarını sürdüren Ege Hotel TV odası, plaj, otopark, uyandırma servisi, ön büro ve internet hizmeti sağlamaktadır. Ek ücret ödeyerek eczane, çamaşırhane, market ve bar cafe hizmetlerinden de yararlanabilirsiniz. 
Ege Hotel’in odalarında banyo, havlu, eşya dolabı, fön makinesi, klima ve TV yer almaktadır. Turizm sektöründe en çok tercih edilen oteller arasında yer alan Ege Hotel, Bozcaada’nın tüm tarihi güzelliklerini özel manzara platformu ile sizlere sunmaktadır. Keyif dolu anıların en mükemmel hali Ege Hotel’e merhaba demenin zamanı.  

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Kaldıktan sonra karar sizlerin  4.0

Leman H
Hizmet konusunda ne eksik var ne de kusur. İlgili personel sanki yıllardır tanışıyoruz gibi sıcak davranıyor. Ben kendimi otelde değil evimde hissediyorum. Çok yazmaya gerek yok gerçekten gelin ve diğer otellerle farkını burada kendiniz yaşayın. İnanıyorum ki sizlerde böyle bir yorum yapacaksınız kaldıktan sonra.
Leman H28/05/2016 09:28:55

İlgili bir işletme  3.0

Aleyna Ş
İlgili ve kaliteli bir işletme. Her şey tam kıvamında diyebilirim. Personellerin ilgili olması oldukça ideal. Rahat ve huzurlu bir mekan arayanlar buraya. Eskiden burası Rum okuluymuş. Daha sonra otele çevrilmiş. Bu yüzden otele otantik bir hava hakim. Kızım ile beraber balkonlu oda da konakladık. Hijyen de üst düzeyde. Herhangi bir problem yaşamadık. Hayatımda geçirdiğim en huzur verici tatildi. Sizde aileniz ile beraber tatil çıkmak istiyorsanız bu oteli tercih edebilirsiniz. Aradığınız kaliteli hizmet anlayışını bu otel de bulacağınıza eminim.
Aleyna Ş05/02/2016 22:57:02