Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Egemen Pansiyon  Otel Puanı : 2 2 kişi yorum yapmış.

Egemen Pansiyon
%50 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 0,00 ₺

1997 yılında beri hizmet veren Egemen Pansiyon sahip olduğu kusursuz çalışma ekibi ile profesyonelliğin ön plana çıkmasına olanak tanımaktadır. Tesisimiz, Kartepe’ye yaklaşık olarak 100 metre uzaklıkta yer almakatdır. Egemen Pansiyon uyandırma servisi, otopark, baerbekü, bahçe ve ön büro hizmeti sunmakatdır.
 Ek ücret karşılığında araç kiralama, plaj, ek yatak ve çamaşırhane hizmet planlamarından da faydalanabilirsiniz. Egemen Pansiyon’un sahip olduğu tüm odalar balkon,internet, banyo, havlu, uydu yayını ve ütü aracılığı ile donatılmıştır.
 Ferah ve aydınlık odalar  ile hizmet sağlayan tesisimiz deniz bisikleri, açık havuz, kano, sörf, yelkenli ve su kayağı hizmeti de vermektedir. Huzurlu tatil planlamasının enleri arasında öncülüğünü koruyan Egemen Pansiyon’a merhaba demenin zamanı. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Biraz ilgi ister gelen müşteri sonuçta para veriyoruz.  1.0

Berke S
Konum olarak güzelde temizlik açısından yoksun kalmış bir yer. Odaya çıktığımda derin pis koku vardı söyledim ama tamam dediler daha da gelen olmadı. Bende konaklamadım doğrusu hemen ayrıldım oradan. Biraz ilgi ister gelen müşteri sonuçta para veriyoruz.
Berke S03/06/2016 09:41:21

sakin huzur dolu bir tatildi.  4.0

Hasibe Y.
Kafa dinlemek istiyorsanız eğer bu pansiyonda kalabilirsiniz. Biz yıllardır buraya gideriz. Kalabalık, gürültü, animasyon falan derken artık insanlar tatili dinlenmek değil de eğlenmek olarak görüyor. Bizim için tatil gidip kafa dinlemek ve huzur bulmaktır. Bu yüzdende hep burayı seçiyoruz. Kalabalık değil, çalışanlar deseniz sanki aileniz birileri ve çok güzel ilgileniyorlar. Temizliğe de çok dikkat ediyorlar. Yemekleri de lezzetli biz yıllardır severek yiyoruz. Bahçesinde kitap okumak çok keyifli oluyor. Sahipleri de çok ilgili davranıyorlar. Hem ek ücret karşılığında plaj ve araç kiralama gibi hizmetler de vardı. Ayrıca kano yelkenli gibi aktivitelerde var eğlence arayanlar içinde uygun bir yer burası.
Hasibe Y.12/03/2016 19:02:25