Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Ela Quality Resort Hotel  Otel Puanı : 4 1 kişi yorum yapmış.

Ela Quality Resort Hotel
%80 1 misafir değerlendirdiFiyatı : 179,00 ₺

Yaz eğlencelerinin en güzel şekilde yaşandığı Antalya Belek’te konuklarının yaz tatilinin daha iyi geçmesi adına gerekli tüm çalışmaları yaparak modern bir tesis halini alan Ela Quality Resort Hotel, aradığınız hizmet kalitesinden çok daha fazlasını sizlere sunuyor. Sigara içilmeyen odalar, engelliler için özel odalar, odalarında banyo, wc, televizyon ve ücretsiz Wi-Fi bulunmaktadır. Televizyon yayınının uydu üzerinden olduğu odalarda, çocuklar için çizgi film kanalları da mevcuttur. Açık-kapalı retaurant, 7 adet a la carte retaurant, 9 adet bar, havuz bar, lobby bar, beach bar, restaurant ve lobby bulunan Ela Quality Resort Hotel’de yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, su kaydırakları, Aqua park, su eğlenceleri ve daha fazlası mevcuttur. Beklediğinizden daha iyi zaman geçirmek, dilediğiniz gibi eğlenmek için Belek’te bulunan oteli tercih edebilirsiniz.

Türk hamamı, disco, bar gibi eğlence mekanlarının da yer aldığı Ela Quality Resort Hotel, Belek merkezine 42 KM. mesafede yer almaktadır.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Hızlı ve sorunları hızlı çözen bir otel  4.0

Hakan Ö.
Toplantı için ideal bulduğum bir otel. Salonları geniş ve gayet yeterli buluyorum. Rahatlık konusun çalışan arkadaşlar ile da hiç sıkıntı çekmiyoruz. Otelin dekorasyonu batı konseptine uygun ve salon organizasyonu ile ilgilenen departman görevlileri son derece uyumlu, hızlı, ve sorunları çabuk çözüyor.
Hakan Ö.24/03/2016 14:14:38