Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Ela Quality Suites & Villas  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Ela Quality Suites & Villas
%90 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 0,00 ₺

İhtişamın,dinginliğin ve stresten uzak her şeyin bir arada olduğu muhteşem bir Otel, Ela Quality Suites & Villas. Güler yüzlü hizmet ve misafirperverliğin buluştuğu hoş bir tesis. Kendinizi harika hissedebileceğiniz bir mekanda cennet gibi bir tatile hazır olun.
Saray gibi bir mekan ve müşterilerimize olan ilginin de birleştiği eğlence ve aktiviteleri ile zenginleşmiş harika bir otel. Hiçbir yerde daha önce bulamadığınız ve bulamayacağınız eşsiz lezzetler ve ikramlar her yönüyle eksiksiz Ela Quality Suites & Villas ’da sizleri bekliyor. Tüm beklentinizi karşılayacak olan otelimizden memnun kalacağınıza eminiz. Keyifli ,eğlenceli, huzurlu bir yaz geçirmek niyetindeyseniz sizleri de otelimize bekliyoruz.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Verilen hizmetten ötürü teşekkür ederiz.  5.0

Yaşer V
Yemekler harika zaten havuza bir şey dememe gerek yok. Kaydıraklardan kayarak suyun içine balıklama dalmak kadar güzel bir şey var mı? Çocuklarımla şehirden uzak bir yerde 4 gün bizlere çok iyi geldi. Buraya ilk gelişimiz ama bundan sonra ikinci evimiz olacağına inanıyorum. Verilen hizmetten ötürü teşekkür ederiz.
Yaşer V26/05/2016 07:02:32

Modern hiznmet  4.0

Tibet Y
Kusursuz kusursuz kusursuz. A sınıf hizmet anlayışına bayıldığımı söyleyebilirim. Bu zamana gördüğüm en sıcak kanlı personellere sahip oteldi. 6 gün 5 gece boyun kaldığım bu otele tek kelime ile bayıldım. Rüya dolu günler geçirdim. Eşim de bu otelden çok memnun kaldı Açık büfesinde ki yemekler gerçekten harika ve hepsi birbirinden lezzetliydi. Otel de havuz mevcut ve oldukça temiz. Gördüğüm her şeyi çok beğendim. Bu otel her yıl kendine yenilik katıyor.
Tibet Y30/01/2016 20:19:37