Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Ela Tenedos Butik Otel  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Ela Tenedos Butik Otel
%80 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 0,00 ₺

Adalı doğan ve adadan ayrı düşüp yıllar sonra tekrar adasına dönen bir ailenin büyük bir özen ile meydana getirdiği şirin bir tesis olan Ela Tenedos Butik Otel 2013 yılından bu yana turizmin içinde yer alan bir işletme. Modern alt yapısının üstünde adaya özgü detayların da unutulmadığı bir iç dekorasyona sahip olan otelde wi-fi, televizyon, mini bar, klima gibi detaylar da atlanmamış. 
Bozcaada Kalesi ile Ege denizinin mavisine bakan terasında zengin bir kahvaltı eşliğinde güne başlayacağınız Ela Tenedos Butik Otel adanın keşfedilmeye değer birçok noktasına da oldukça yakındır. İster yürüyerek ister bisiklet kiralayarak gezmek istediğiniz ada sokaklarında bu gezileriniz için otel personelinden yardım alabileceğinizi unutmayın.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Emeklerinden dolayı teşekkür ederim.  4.0

Asyalı41
Eşimle geldik yer güzeldi ama biz pek tadını çıkaramadık doğrusu. Eşim ansızın rahatsızlanınca hastaneye yatırmak zorunda kaldık. Buna rağmen 7 gün iyi veya kötü kaldık ve çalışan arkadaşlar gerçekten harika insanlar. Emeklerinden dolayı teşekkür ederim.
Asyalı4123/05/2016 11:39:02

Tertemiz bir konaklama  4.0

Yeşim Doygun
Tekrar geleceğim harika bir butik otel. Eşimle hafta sonu kaçamağı yapmak için geldiğimiz adada ilk seferde kaldığımız harika bir oteldi. Odaları ferah ve temiz bembeyaz. Ihtiyaclarimiza uygun olmasıyla birlikte deniz manzarası gerçekten harikulade. Ada gezmek icin baya olanaklara açık doğası bir harika. Otelin kahvaltısı doyurucu ve lezzetli. Bir tatilde insanın isteyeceği olanaklar mevcut olup evinize mutlu bir şekilde donebileceksiniz yani bizim için tam da böyle oldu.
Yeşim Doygun16/01/2016 22:56:45