Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Elkep Evi Hotel  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Elkep Evi Hotel
%80 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 231,00 ₺

Cappadocia Elkep Evi Cave Hotel, UNESCO Dünya Mirası listesindeki Göreme Milli Parkı'nın sınırında, Ürgüp'te yer almaktadır. Otelde ücretsiz Wi-Fi ve otopark bulunmaktadır. Eşsiz odalar mağara duvarları içerisinde inşa edilmiştir. Konforlu odaların tümü geleneksel olarak dekore edilmiştir ve balkonludur. Kahvaltı büfesi oda fiyatına dâhildir. Açık havada da yemek servisi yapan bir restoran bulunmaktadır. Cappadocia Elkep Evi Cave Hotel, Öyle huzurlu ve sade bir dekorasyona sahip ki kendinizi evinizde kadar rahat hissedeceksiniz. Binlerce yıllık uygarlıkların mirası, eşsiz tarihi panoramik manzarası, uzman mimarların mahareti, usta ellerin işçiliği ve Koruma Kurullarının titizliğine bizim de heyecanımızın eklenmesiyle ortaya çıkan bu güzelliği ve o güzellik içinde yaşamanın keyfini hep birlikte sürmek istedik.
Cappadocia Elkep Evi Cave Hotel’den Kapadokya'nın yer altı kentlerine de kolayca ulaşılabilir. Otel, Kayakapı'daki harabelere ve Temenni Tepesi'ne yakındır.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Otel değil kendi evimizdi  5.0

Busenaz Z
4 arkadaş Nevşehir tatili için karar aldık ve 2014 yılında buraya geldik. Bizleri karşılayan personel çok iyi ve sıcaktı. Hemen odalarımızı verdiler ve yukarı çıktık. İlk gün yorgunduk ama sonrasında çok eğlendik. Bütün şehri turladık desem doğru olur :) Ailelere özellikle tavsiye ederim çocuklarınız burada çok eğlenir.
Busenaz Z07/06/2016 13:07:05

Adını Tarihe yazan otel  3.0

Pelin Su
Adını tarihe yazmış bir yer doğrusu. Kapadokya'nın genel havasını uyuduğunuz odalarda soluyabiliyorsunuz. Kahvaltılarına da diyecek bir şey bulamıyorum.
Pelin Su18/03/2016 19:14:39