Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Elysian Fields Spa & Resort Apartment Complex  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Elysian Fields Spa & Resort Apartment Complex
%90 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 220,00 ₺

Ailenizle birlikte, eviniz tadında bir konaklama hizmetini elde edebileceğiniz ayrıcalıklı hizmetleriyle Kıbrıs Tersefanou beldesinde sizlere en iyi şekilde hizmet sunan Elysian Fields Spa & Resort Apartment Complex, beklediğinizden çok daha iyisini elde etmeniz için tüm yönlerini düşündüğü tesisinde sizleri ağırlamaya devam ediyor. Apart dairelerinin tamamında, klima, banyo, mutfak, mini buzdolabı, televizyon, DVD oynatıcı ve tesis alanında kullanabileceğiniz Wi-Fi hizmeti bulunmaktadır. Kalite ve konfor adına aradığınızdan çok daha fazlasını bulabileceğiniz Elysian Fields Spa & Resort Apartment Complex’in yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, su eğlenceleri gibi alanları da bulunmaktadır.

Kalite ve tatil adına hayal ettiğiniz gerçeğe dönüştüren yönlere sahip olan Elysian Fields Spa & Resort Apartment Complex yılın 12 ayı sizlere en kaliteli hizmetleri sunmaya devam ediyor.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

renkli bir tatil oldu.  4.0

Sevde A.
ilk defa bu kadar kalabalık bir tatile çıktık. cümbür cemaat gittik desem yeridir. orada apart dairelerde konaklayacağımız için yaşlı genç sorunumuz olmadı. gerçekten ev kıvamında bir tatil geçirdik. kalabalık gitmenin avantajı da oldukça büyük oldu bize. yemeklerimizi dairemizde yaparak tatilimizi oldukça hesaplı bir tutara mâl ettik. hem de oldukça keyifli ve eğlenceli bir tatil geçirdik. sanırım bundan sonra hep maaile oradayız. bu da yalnız tatilden farklı bir hazmış. geçen yıl anladım. herkese de tavsiye ederim. hem bu oteli hem de çok yakınlarla yapılacak toplu tatilleri.
Sevde A.22/06/2016 23:35:37

Hayatımın en güzel tatilleri den birini burada yaşadım  5.0

İlayda G
Hayatımın en güzel tatilleri den birini burada yaşadım.Nişanlım ile geldiğimiz bu otelde güzel günlerimiz geçti.Akşamları şehir turumuz harikaydı.Otel herkes yardım sever ve güler yüzlü insanlar olarak bizlere en güzel hizmeti sağladılar.En önemlisi odamız çok temiz ve düzgün dizayn edilmişti.İstediğimiz ne var ise hepsi hızlı ve sorunsuz şekilde yapıldı.Çalışanlara ve müdürümüze çok teşekkür ederiz.
İlayda G23/03/2016 14:39:08