Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Ephesus Butik Otel  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Ephesus Butik Otel
%80 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 166,00 ₺

Şiirsel bir atmosfere sahip olan Kirazlı köyünde bölgenin doğal yapısına uygun klasik bir dekorasyon stilini benimseyen Ephesus Butik Otel kendine has dokusu ve profesyonel hizmet anlayışı ile alternatif bir tatil deneyimi yaşamak isteyen misafirlerini bekliyor. Ev konforunda hazırlanmış yalnızca 11 konaklama birimi ile hizmet veren otele önceden rezervasyon yaptırmanız hem fiyat açısından hem de yer bulma açısından yerinde bir karar olacaktır. 
Bölgenin tarihi zenginliklerinin başında gelen Efes açık hava müzesi, Meryem Ana Kilisesi ve Artemis Tapınağı gibi noktalara yirmi dakika içinde ulaşabileceğiniz Ephesus Butik Otel, huzur ve sakinlik garantili konaklama vaadine Ege yöresinin eşsiz lezzetlerini de ilave ederek sizlere unutulmaz bir tatil geçirmek için elinden geleni yapıyor. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Çok kalamadık ama güzeldi  4.0

Sevcan D
2 gece geçirdiğimiz otelden memnun olarak ayrıldık ve çok büyük beklenti içerisinde değildik Kuşadası'na günü birlik gitmiştik fakat sonra planımızı değiştirdik fiyat politikaları gayet iyi. Gelen konuklara ilgi alakaları bizleri şaşırttığı kadar mutluda etti. Çok uzun kalamadık çünkü planlarımız değişikti fakat önümüzdeki yıl 1 haftalık gibi bir süreci burada geçirme kararı aldık.
Sevcan D31/05/2016 08:59:51

Kusursuz atmosfer  4.0

Etem K
Kusursuz bir atmosfere sahip bir otel. Dekorasyonuna bayıldım. Aslında Kuşadası'nda 2 gün boyunca başka bir otel de konaklamıştım. Fakat odalar rezaletti. Müşteriler ile hiç ilgilenmiyorlardı. Memnun kalmadığım için otelden ayrılmak zorunda kaldım. Otelden ayrılmadan bir gün önce otelleri araştırmıştım ve olumlu yorumlar üzerine buraya rezervasyon yaptırdım. Sabah 10'da bu otele yerleştim. Çalışan personeller sağolsunlar çok ilgili alakalı davrandılar. Odam kusursuz bir şekilde dekore edilmişti. Her şey yerli yerindeydi. Aradığım hijyeni bu otel de bulmuştum. O berbat otelde geçirdiğim iki günü saymayacak olursak rüya dolu bir haftaydı. İyi ki gelmişim.
Etem K07/02/2016 15:51:09