Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Erciyes Pansiyon  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Erciyes Pansiyon
%90 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 104,00 ₺

Ürgüp Kapadokya da muhteşem manzaralı ve bir o kadar da tarih kokan konağımıza Erciyes Pansiyon ‘a hoş geldiniz. Farklı bir tatil ya da iş gezisi için planlar yaptıysanız, tam istediğiniz gibi bir otel ayrıcalığı sizleri bekliyor. Siz yalnızca tatilinizin keyfini sürün ve ayrıntıları bizlere bırakın. Nevşehir deki yeni keşiflerden keyif alabilmeniz için biz her zaman sizlerin yanındayız.
 Erciyes Pansiyon ailesi olarak sizlerin rahatlığı konusunda her şeyi düşündük. Ahşap mobilya ve geleneksel halılarımızla sizlere ferah odalar sunuyoruz. Ayrıca alakart restoranımızda keyifli bir akşam yemeği ve açık büfe kahvaltı da sizleri bekliyor. İnternet, banyo, eşya dolabı, oda temizlik gibi hizmetlerimiz ışığında keyifli dinlenceler yaşayabilirsiniz. Ayrıca 24 saat kesintisiz internet, emanet kasa ve sigara içilmeyen oda tercihlerimiz de sizleri bekliyor olacak. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Eşimle mutlu ayrıldık.  5.0

Songül K
Pansiyon ama yıldızlı otellerden daha güzel ve temiz. En azından sessiz ve ferah bir ortam sunuyor. Gelen müşterilere misafir gözüyle bakıp ona göre hizmet ediliyor. Her konuda mükemmel ötesi bir yer burası. Teşekkürler her şey için. Eşimle mutlu ayrıldık.
Songül K07/06/2016 07:11:25

çok motive ediciydi  4.0

Kadriye K.
İş yeri her ay şubenin birini motivasyon olsun diye bir yerlere gönderiyor. Biz üç kız şansımıza Kapadokya düştü ve buradan yer ayırtılmıştı. 3 gece kaldık ama on üç gece daha kalabilirdik. İşletmecileri çok tatlı insanlardı hem çalışanlarda çok iyiydi. Çok güzel ilgilendiler. Pansiyonu da sevmiştik kızlarla. O tarih kokan yapısı çok serindi yaz mevsiminde bile. Mobilyaları da bu tarihi dokuya uygun döşemişlerdi. Ahşap mobilya en sevdiğimdir benim. Yerlerde halı olması da çok iyiydi. Kapadokya’da harika üç gün geçirdik. Gerçekten de çok motive olduk. Bizim şirket bu işi biliyor.
Kadriye K.17/03/2016 15:52:45