Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Erdoba Evleri Babil Konağı  Otel Puanı : 1 2 kişi yorum yapmış.

Erdoba Evleri Babil Konağı
%20 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 75,00 ₺

Erdoba Evleri Asur Konağı mimari ustalıklarıyla bilinen Asurluların taş işçiliğinin sergilendiği harika bir yapıta sahiptir. Sadeliğiyle konuklarının rahat bir tatil geçirmesine olanak tanıyan odalarında dingin bir seyir yaşayabilirsiniz. Mezopotamya vadisi manzaralı odalarımızda rahatlığı hissederken en suit banyo, internet, havlu tuvalet gibi olanaklarımızdan da faydalanabilirsiniz. 

Erdoba Evleri Asur Konağı restoran keyfini bol çeşitli kebapları ve Mardin çorbalarıyla yaşatıyor. Yemek sonrası Türk Tatlıları ve kahve keyfi de sizleri bekliyor. Birçok tarihi mekanlara oldukça yakın bir mesafede olan Konağımız, keyifli bir Mardin gezintisi için tercih edebileceğiniz en güzel otellerden. Güler yüzlü personeli, sizleri evinizde hissettirecek konukseverlikleri ile gecikmeden rezervasyon yaptırmanızı önerdiğimiz bir otel. 

 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Hiç bu kadar rezil olmadık hayatımız boyunca.  1.0

Sevda V
Daha önce kaldığım yerlere bakınca burasına otel diyemem. Hem hizmeti sıfır hemde temizlik yönünden eksik gördüm burayı. Hani tur otelleri olur ya gelirisiniz ne varsa idare edersiniz işte tamda bu şekilde bir yer ve asla tercih etmem bir daha. Eşim neredeyse bana küsüyordu Mardin sevdandan dolayı düştüğümüz hale bak dedi. Haklıydı bu kadar rezil olmadık hayatımız boyunca.
Sevda V21/06/2016 10:26:07

Arabamda kalırım yine gelmem  1.0

Fettah S
Odalarınız berbat,pislik içinde kaldım.Hele lavabolarınız hiç girmeyeceğim bu konuya.Oteliz diyorsunuz alakanız yok.Midem bulandı gerçekten.Çalışanlarda maşallah ne kadar güzel yüzlü.Ya biraz tebessüm edin yalandan da olsa bir şey kaybetmezsiniz.Hiç memnun kalmadım bir daha da gecelik bile olsa arabamda kalırım yine gelmem.
Fettah S24/03/2016 07:52:28